کانتینر مدیریتی

کانتینر مدیریتی

کانتینر مدیریتی

کانتینر مدیریتی یا کانکس نوعی از سازه های سبک و قابل حمل  هستند که به عنوان محلی برای استقرار انسانی مورد  استفاده قرار می گیرند. کانتینر‌ها انواع مختلفی دارند از جمله مدل های کلبه ای لوکس ویلایی شیشه واداری کانتینر اداری.

کانتینر های مدیریتی در دسته  اداری قرار میگیرند . این نوع کانتینرها باید ظاهر مناسب و شیکی داشته باشند که مناسب مدیریت پروژه ها و محل استقرار مدیر عامل باشد.

روش ساخت کانتینر مدیریتی

در واقع یکی از ابزارهای معروف حمل و نقل در دریا ، زمین و هوا کانتینرها هستند. هر کانتینر یک عمر مفید دارد که این عمر مفید کانتینر ها بعد از مدتی به پایان میرسد. در واقع برگ سبز آن ها باطل میشود بنابراین بعد از آن  نمی‌توان برای حمل و نقل از آن ها استفاده کرد، ولی به دلیل جنس خاص و مقاومت آنها کاربرد آن ها در صنعت به پایان نمیرسد. این کانتینر ها ماده اولیه بسیار مناسبی برای ساخت سازه هایی جهت استقرار انسان هستند. در واقع کانتینر ها بدنه اصلی سازه های مسکونی به حساب می آیند.

اولین کاری که برای تبدیل یک کانتینر حمل و نقل به یک کانتینر مدیریتی نیاز است نقشه مناسب است که توسط متخصصین و مهندسین کشیده میشود. می توان با استفاده از نرم افزارهای خاص مهندسی از جمله اتوکد نقشه های موجود را به نمای واقعی شبیه سازی کرد و از آن ها برای ساخت بهتر سازه های مسکونی توسط کانتینرها به کمک گرفت. کانکس پزشکی

از آنجایی که فضای داخلی یک کانتینر محدود است. نقشه بسیار دقیق برای استفاده بهتر از فضای کم موجود مورد نیاز است.مرحله بعدی برای  اجرای کار، برش محلی برای  در و پنجره است.

این کار توسط دستگاه‌های برش مخصوص صورت می گیرد. کانتینرها  چون از جنس ورق های فولادی گالوانیزه تهیه شده اند استحکام بیشتر بالایی دارند و در برابر زنگ زدگی بسیار مقاومند اما رسانای خیلی خوبی برای سرما و گرما هستند به همین دلیل برای تغییر کاربری دادن به سازه مسکونی نیاز به عایق سازی مناسب دارد.

عایق سازی صحیح به کاهش اتلاف انرژی می‌انجامد و هزینه های مورد نظر را در ادامه کاهش میدهد. در مرحله بعدی ساخت کف مناسب برای یک واحد مدیریت است . در آخرین مرحله از ساخت ، نصب دیوار پوش ها و نصب در و پنجره است کانتینر پیش ساخته.

جنس لوازم داخلی کانکس ها

جنس لوازم داخلی کانکس ها

جنس لوازم داخلی کانکس ها

مطابق بودجه و سلیقه سازنده لوازم داخلی کانتینر های مدیریتی از جنس های مختلفی ساخته میشوند. معمولا کف کانتینر های اداری را از جنس سرامیک می سازند.

سرامیک از این نظر که ظاهر زیبایی به کانتینر میدهد و مناسب یک مکان اداری و رسمی است. همچنین استحکام و دوام بالایی دارد و از مشکلات راه رفتن و سر خوردن جلوگیری میکند . سرامیک به راحتی قابل شستشو است و امکان جاروکشی رو آسان میکند.

کانتینر های مدیریتی از آنجایی که باید دید بهتر و مشرف تر به محل کار و کارمندان داشته باشند. و همچنین دسترسی به نور بیشتری داشته باشند بهتر است.

پنجره های بزرگتری برای این موضوع استفاده کنند. پنجره ها باید شیشه های نشکن و سکوریت باشند چون معمولاً در پروژه‌ های عمرانی از کانتینرهای مدیریتی استفاده میشود. در شرایط برخورد وسیله ای با شیشه ، پنجره نشکند و آسیب وارده به افراد داخل کانتینر کمتر شود.

جدا از این مسئله  در و پنجره کانتینر های مدیریتی حتماً باید از نوع ضد سرقت باشند چون برای نگهداری از اسناد و مدارکی که در یک کانتینر مدیریت نگهداری میشه بسیار مناسب است . دیوارپوش های کانتینرهای اداری باید از جنس  قابل شستشو و مقاوم به سرما و گرما باشند همچنین ظاهری  رسمی و مناسبی به محل کار یک مدیر عامل بدهند.

کاربردهای کانتینر مدیریتی

دوره های مدیریتی در هر مکانی که به یک مدیر یا مسئول نیازمند است کاربرد دارد. استفاده از کانتینر این نوع کانتینر ها در پروژه های ساختمان سازی و عمرانی متداول تر به دلیل اینکه محل مناسبی برای استقرار مدیریت و مهندسین ساختمان وجود ندارد همچنین در این پروژه ها از کانتینرهای متفاوتی برای کارمندان و کارگران هم استفاده میشه که با کانتینرهای مدیریتی متفاوت است .

در کارگاه‌های آموزشی و کارخانه ها و مراکز آموزشی که محدودیت فضا دارند و برای جایگاه خاصی برای  دفتر مدیریت وجود ندارد از کانتینرهای مدیریتی استفاده می کند در معادن نیز به خاطر شرایط محیطی خاص حاکم استفاده از کانتینرهای عنوان دفتر مدیریت انتخاب هوشمندانه‌ای است.

این نوع کانتینر ها به خاطر شرایط بهتری که نسبت به ساختمان ها دارند. از جمله به راحتی قابل حمل و نقل و تغییر محل استقرار دارند. برای مدیریت پروژه هایی که بعد از مدتی به اتمام می رساند بسیار مناسب هستند. توانی کانتینر مدیریتی را به کانتینرهای دیگر نیز تغییر کاربری داد البته نیاز به تعمیرات و تغییرات نقشه دارد.

نکات قابل توجه

نکات قابل توجه

نکات قابل توجه

خرید یک کانتینر مدیریتی شما باید حتماً محل استقرار این کانتینر را تعیین کنید. و همچنین محلی برای ورود و خروج وسایل نقلیه سنگین را هم در نظر گرفته باشید. البته متخصصین و مشاورین ما در این زمینه به شما بسیار کمک می کند .

از آنجایی که کانتینر مدیریتی به عنوان یک دفتر اداری شناخته میشود بهتر است که مانند یک دفتر قسمت بندی شده و محلی برای‌ جایگاه مدیرعامل ، جایگاه منشی و اتاق انتظار هم داشته باشیم پس نقشه بسیار دقیق و مناسب در تهیه این کانتینرها بسیار حائز اهمیت همچنین از آنجایی که یک اداری نیاز به یک سرویس بهداشتی در کنار خود دارد پس باید به استفاده از کانتینر های مخصوص سرویس بهداشتی هم توجه کنید.

البته این و کانتینرها روش ساخت متریال شان با کانتینرهای اداری متفاوت است . کانکس های سرویس بهداشتی نیازمند جایگاهی برای چاه تخلیه فاضلاب نیز هستند.

امروزه با توجه به امکاناتی که علم و فناوری در اختیار ما گذاشته می توان از برق و آب در کانتینر ها مدیریتی استفاده کرد. باید به این موضوع توجه داشته باشید که همه کانتینر ها دارای سایز و ابعاد استانداردی هستند. ولی اگر شما به فضای بیشتری نیاز دارید میتوانید از کانتینرهای دو قلو و دوبلکس استفاده کنید کانتینر مسکونی.

توجه داشته باشید که از آنجایی که کانتینر های مدیریتی محلی برای اقامت و مدیران و اشخاص مهم به پروژه هست ظاهری شیک تر و لوکس تر نسبت به سایر کانتینر ها دارند. بنابراین قیمت بالاتری نیز نسبت به سایر  دارد . و طبق همین موضوع باید محل استقرار کانتینر مدیریتی مکانی برای فضای بازی برای استقرار اتومبیل مدیران نیست داشته باشد. همچنین پنجره و درب این نوع کانتینر ها باید از نوع ضد سرقت و ضد صدا باشند.

مزایای استفاده از کانتیرهای مدیریتی

بهترین مزیت کانتینرها نسبت به دفاتر ساختمانی قیمت کمتر آنها است. کانتینرهای مدیریتی  بهترین گزینه برای شرایطی هستند که نیاز سریع  و مبرم  به محل استقرار انسانی دارید. مزیت قابل توجه کانتینر های مدیریتی قابل حمل بودن آن ها است .  با توجه به این موضوع شما هزینه که برای خرید یک کانتینر مدیریتی می دهید را از دست نداده و میتونید با پایان پروژه مدیریت کانتینر رو به محل دیگری انتقال بدهید حتی امکان فروش دوباره اونها وجود دارد کانکس کوچک.

کانکس ها در برابر زلزله مقاوم اند برعکس ساختمانهای آجری فرو نمی ریزند چون تمام اتصالات آنها از پیچ و مهره و دیواره های آن ها فولادی است.

کانتینرها نسبت به سازه های ساختمانی در صورت تخریب با هزینه بسیار کمتری مرمت و بازسازی می شود همچنین تغییر دکوراسیون و نمای داخلی و خارجی کانتینر ها با توجه به متریال آنها بسیار ساده تر از تغییر دادن  دکوراسیون و محل اتاق ها و نمای یک ساختمان است. در کانتینر ها میتوان به راحتی نصب سیستم های سرمایشی و گرمایشی را فراهم کرد. و از عایق بندی بودن این کانکس ها مطمئن بود

سخن پایانی

سخن پایانی

سخن پایانی

شما می توانید با توجه به نیازتان به انواع کانتینرهای اداری از جمله کانتینرهای مدیریتی با مشاورین و متخصصین ما تماس حاصل کنید.

آنها شما در زمینه انواع کانتینر‌ها و کاربری متفاوت آن ها راهنمایی می کنند. نیاز است که گفته شود کانتینرها با متریال متفاوت و همچنین کیفیت های متفاوت ساخته می شود. وجود امکانات متفاوتی در درون هر نوع کانتینر در قیمت آنها نقش بسزایی دارد .

باید بدانید که شرکت ما با استفاده از دانش و فناوری به روز دنیا در ساخت کانتینر های مدیریتی مناسب با توجه به شرایط آب و هوای هر منطقه ای که نیاز به کانتینر هایی با مواد و متریال متفاوت  دارد سعی در ساخت کانکس هایی با  کیفیت دارد.  که نیاز شما را برطرف می کند.

همچنین استفاده از معماری ها و طراحی ها و نقشه های به روز جهانی و مدرنیته باعث استفاده بهینه از فضای کم موجود درون هر کانتینر باعث شده که  ظاهری شیک تر و شکیل تر نسبت به سایر کانتینر ها موجود داشته باشد تعمیرات کانتینر.

همچنین شما می توانید با توجه به جایگاه و محیط که در اختیار دارید از مشاورین ما برای سایزهای متفاوت کانتینرها راهنمایی بگیرید.  ما با استفاده از مواد بهتر و کیفیت ساخت بهتر کانکس ها عمر این سازه ها را افزایش داده و از خرابی های وارده در آینده جلوگیری کند.

b2n

yun

rizy

Management Container

Rate this post
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *