کانکس انباری

کانکس انباری 

کانکس انباری

امروزه در ساختمان های مختلف به خصوص در آپارتمان ها کاربرد کانکس انباری بیش از پیش روشن و واضح شده است. از آنجایی که مساحت اکثر خانه ها کوچک گشته و زندگی‌ها به آپارتمان های کوچک انتقال پیدا کرده اند ، مردم برای نگهداری وسایلی که نیاز زیادی به آن ندارند ، از انبار استفاده می کنند . اما گاهی امکان ساخت انبار وجود ندارد . در این موارد استفاده از کانکس انباری بسیار شایع می باشد . در ادامه به بررسی این نوع کانکس ها می پردازیم.

معرفی کلی کانکس انباری

یکی از انواع بسیار پرکاربرد کانکس ها،  این کانکس می باشد. این کانکس ها در دو نوع پیش ساخته و سفارشی قابل عرضه به افراد هستند . در طول سال‌های گذشته یکی از محبوبترین کانکسها که نظر افراد بسیاری را به خود جلب کرده است. کانکس های انباری می باشند . این کانکس ها در موارد گوناگونی به کار می روند و می توانند نیازهای مختلفی را برطرف نمایند .

همانطور که از نام این کانکس ها پیداست ، این کانکس ها برای انبار کردن اقلام و وسایلی که کاربرد کمتری داشته اما نگهداری آنها ضروری میباشد استفاده می شوند. در اماکن موارد مختلفی می‌توان از این کانکس ها استفاده نمود . متناسب با نیاز هر فرد و کاربردی که این کانکس ها برای او دارد می توان به صورت پیش ساخته این کانکس ها را تحویل گرفت و یا آن ها را سفارشی سازی کرد کانکس ویلایی هوشمند.

کانتینر

یک نوع دیگر از کانکس های انباری وجود دارند که شبیه کانتینرها می باشند . اما ابعاد بسیار بزرگتری را از آن خود کرده اند که به آنها کانتینر می گوییم . کانتینر ها از لحاظ امنیتی نیز انتخاب بهتری می باشند . زیرا نفوذ به کانتینر و گشودن قفل های آن کاری به مراتب سخت تر از شکستن قفل کانکس می باشد .

جهت هماهنگی و خرید با شماره 09122753600 تماس بگیرید.

کیفیت ساخت کانکس انباری

"کیفیت

در کانکس های انباری کیفیت ساخت بسیار حائز اهمیت است. باید دقت کرد هیچ‌گونه مایعات و یا گرد و خاک وارد این کانکس ها نشود . زیرا می تواند آسیب جدی هم به خود کانکس و هم به وسایل داخل آن وارد نماید . دیگر از ویژگی‌های کانکس های انباری که باید به آن دقت ویژه‌ای نمود، ضد زنگ بودن کانکس می‌باشد . این ضد زنگ بودن باعث می شود طول عمر استفاده مفیدی که از کانکس می‌شود ، به مراتب افزایش یابد. همچنین از فرسودگی زودهنگام آن جلوگیری می نماید کانتینر فروشگاهی.

کاربرد کانکس انباری

برای واحدهای مسکونی معمولاً بسیاری از آپارتمان ها به اندازه کافی دارای فضای ذخیره سازی و انبار نمی باشند . در نتیجه انبارهای آن ساختمان جوابگوی نیاز افراد نیست . برای حل این مشکل در چنین شرایطی می‌توان از مدل‌های مختلف این کانکس استفاده کرد .

در آپارتمانها افراد خواهان کانکس های انباری زیاد می باشند . همانطور که گفته شد این کانکس ها دارای ابعاد مختلف بوده و نیز قابلیت سفارشی سازی دارد . بنابراین افراد می‌توانند انواع مختلف کانکس ها را در سایزهای متفاوت تهیه نمایند . این کانکس ها می تواند در پارکینگ و یا پشت بام منازل قرار داده شود .

طراحی کانکس

طراحی کانکس

طراحی کانکس

با توجه به اینکه کانکس انباری در چه محلی نگهداری می‌شود ، شرایط طراحی آن متفاوت است . به عنوان مثال اگر قصد آن را داشته باشیم که کانکس را بر روی پشت بام طراحی و نصب نماییم ، نیاز است بر روی این کانکس  سایبان قرار بگیرد. تا بر اثر تابش مستقیم نور خورشید فرسوده نشود . همچنین در برابر باران و برف محافظت شود . وزن کم این سازه ها نیز اهمیت زیادی بر روی پشت بام دارد ؛ زیرا اگر وزن آن به گونه‌ای باشد که پشت بام تحمل وزن آن را نداشته باشد ، امکان آسیب رسیدن به خانه نیز وجود دارد .

از طرف دیگر کانکس های انباری باید به گونه ای ساخته شوند. که خودشان نیز بتوانند وزنی را تحمل نمایند . مقاومت کانکس های انباری در برابر وزش باد اختلافات دمایی بارش باران و برف و طوفان نیز حائز اهمیت است .

کانکس انباری ساده

کانکس انباری ساده بدون شک یکی از بهترین انواع کانکس می باشد . این کانکس ها کاملاً ساده بوده و فقط دیواره های جانبی ونیز شاسی دارد . هیچ طبقه ای در آن دیده نمی‌شود . ساخت اضافی در آن به کار نرفته است . معمولاً کاربرد این دسته از کانکس ها در واحدهای مسکونی می باشد . برای این کانکس به صورت پیش فرض ابعاد ۵.۱ در ۲ متر در نظر می گیرند . اما می توان متناسب با نیازهای کاربر ابعاد آن را تغییر داد . در این نوع کانکس سیستم برق کشی ساده وجود دارد و تنها با اتصال برق به کانکس می توانید از برق کشی آن استفاده نمایید.

در این کانکس ها فقط و فقط با استفاده از یک درب می‌توانید دسترسی به انباری ساده داشته باشید .

قیمت کانکس انباری

"قیمت

برای ساخت یک این نوع کانکس اصلاً نیاز به پرداخت هزینه های هنگفت وجود ندارد . بلکه با کمترین هزینه می توانید یک انباری متناسب با نیاز خود را داشته باشید.  در مقایسه با سازه ها این انبارها به شدت ارزان تر و مقرون به صرفه تر می باشند کانکس معدن.

مزایای کانکس نسبت به سازه

جالب اینجاست که بدانید کارآیی کانکس انباری نیز به مراتب بیشتر و بالاتر از یک سازه است و مزایای بسیار فراوانی نسبت به سازه دارد. از جمله طول عمر یک این کانکس نسبت به یک سازه طول عمر بسیار بیشتری خواهد داشت. همچنین می‌توان به خاصیت پرتابل بودن و توانایی جابجایی آن نیز اشاره نمود که یکی دیگر از مزایای این نوع سازه های پیش ساخته می باشد. از دیگر مزایای این کانکس نسبت به سازه ها ، هزینه پایین تعمیر و نگهداری آن می باشد . با توجه به تمام این مواردی که ذکر شد ، ذکر این نکته نیز لازم است که بدانید قیمت یک کانکس نسبت به یک سازه انباری شاید یک پنجم و یا حتی کمتر باشد. اما کارایی آن بیشتر است .

هر نوع از کانکس های انباری متناسب با ابعاد جنس و امکاناتش قیمت مخصوص به خود را دارد. در نتیجه می توان گفت قیمت این کانکس از یک کانکس به دیگری متغیر بوده و قیمت ثابتی برای آن یافت نمی شود.  گرچه با مراجعه به سایت های فروش سوله و کانکس می توانید قیمت نسبی آن را به دست آورید. همچنین برای افرادی که به دنبال هزینه پایین تر می باشند استفاده از کانکس های دست دوم نیز ز بسیار منطقی و مقرون به صرفه است.

ساخت انباری در حیاط

با نگاهی به خانه های آپارتمانی فاقد انبار می بینیم که اکثر آنها برای رفع مشکل نداشتن جایی برای نگهداری کالاهای غیر ضروری خود اقدام به ساخت انباری هایی در داخل پارکینگ و حیاط نموده اند. البته گاهی در موارد کمتر این کانکس های انباری در پشت بام هم قرار می‌گیرند. ولی به صورت کلی و در اکثر موارد قرارگرفتن این کانکس در حیاط و پارکینگ مناسب تر می باشد . کانکس هایی که در حیاط ساخته می شوند یا به صورت پیش ساخته به آن محل انتقال داده می‌شوند و یا اینکه در محل نصب کانکس قطعات آن به هم متصل می گردند.

حالت دوم بیشتر در مواردی اتفاق می‌افتد که به علت باریک بودن خیابان کوچه امکان حمل کانکس پیش ساخته وجود ندارد. کانکس های انباری که در حیاط طراحی می گردند معمولاً به صورت یک و نیم در یک و نیم متر ایا دو در دو متر می باشند. جنس کانکس های انباری واقع در حیاط یا پارکینگ بیشتر از جنس ورق گالوانیزه می باشد. انباری که در حیاط واقع می شود باید به گونه‌ای که مزاحمتی برای ورود و خروج خودروها و یا اهالی ایجاد نکند نصب گردد کانتینر معدن.

ساخت انباری بر روی بام

ساخت انباری بر روی بام

ساخت انباری بر روی بام

یکی از بهترین مکان هایی که میتوان انباری کانکسی خود را بر روی آن ساخت بام خانه می باشد. بستگی به تعداد منازل و واحدهایی که در یک آپارتمان وجود دارد. میتوان این کانکس ها به صورت یکجا و یا پراکنده بر روی پوست پشت بام تقسیم شود.

باید توجه داشت که هنگام نصب کانکس ها از آنجایی که باد بر روی پشت بام زیاد بوده و نیز بارش باران و تابش آفتاب نیز وجود دارد، حتماً از سایه بان برای کانکس های انباری استفاده نمود. از سوی دیگر توجه به این نکته ضروری است که برای نصب سوله های انباری باید جهت باد را نیز در نظر گرفت. از آنجایی که این کانکس ها باید در برابر عوامل محیطی مقاومت زیادی داشته باشند معمولاً در ساخت آن ها از ورق ساندویچ پانل استفاده می شود .

ساندویچ پانل علاوه بر مقاومت زیادی که دارد برای آب بندی و جلوگیری از نفوذ آب در داخل این کانکس نیز بسیار مناسب و کاربردی می باشد. ابعاد کانکس های انباری در پشت بام بسته به کاربرد آن متفاوت می باشد.

 

خرید کانکس انباری

در این مقاله می خواهیم تا شما را با روش خرید این نوع کانکس آشنا کنیم. روش خرید کانکس انباری بسیار ساده است. شما می توانید با استفاده از روش های کاربردی، اقدام به خرید این سازه ها کرده و سپس با ویژگی های آن به طور کامل آشنا شوید.

کانکس انباری چیست؟

کانکس انباری یک سازه ای است که متناسب با اهداف مشتریان در ابعاد و مشخصات فنی متفاوت ساخته می شود. همچنین این سازه با توجه به ابعاد و مشخصات فنی محیط ساخته می شود.

کانکس های انبار پیش ساخته با توجه به مشخصات و قابلیت هایی که دارند در دسته های مختلف طراحی و ساخته می شوند و در کاربری های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند.

کانکس هایی که در محیط های مختلف و با کاربرد متفاوت استفاده می شوند به طور کلی به سه دسته زیر تقسیم می شوند: کانکس های پیش ساخته با کاربری انبار دارای امکانات اولیه مانند : درب ورودی – درب اصلی – درب اصلی – پنجره – نورگیر – سرویس بهداشتی و آبدارخانه – سینک – کف پوش و…. .

در قسمت زیر به معرفی برخی از آن ها می پردازیم. سوله های سقفی، کانکس های پیش ساخته که در انواع توپر، ثابت، کانکس های ورقی، کانکس های ورقی گالوانیزه و….. قابل عرضه خواهند بود.

از جمله مواردی هستند که به منظور استفاده از آن ها باید در هنگام انتخاب از ابعاد آن ها به طور کامل اطلاع داشته باشید. نکته مهم در انتخاب ابعاد کانکس این است که ابعاد آن را به گونه ای انتخاب کنید که ضمن کوچک شدن، از قابلیت جابجایی خوبی نیز برخوردار باشد کانکس در کرمانشاه.

ابعاد کانکس انباری

 

"ابعاد

این ویژگی با توجه به طول و عرض و همچنین کاربری آن محاسبه و سپس اقدام به طراحی کنید. با توجه به نیاز مشتری می توان از آن ها استفاده کرد. به منظور ساخت و استفاده از این نوع سازه ها باید با توجه به کاربری و امکانات یک مکان و همچنین نظر طراح یک تصمیم آگاهانه گرفت.

کانکس های انباری در شکل های گوناگونی همچون یک طبقه، دو طبقه و. طراحی و ساخته می شوند. با توجه به نوع کاربری و همچنین امکانات محل مورد نظر می توان انواع مختلف این سازه ها را در نظر گرفت.

کانکس های انبار معمولا در اندازه های مختلف برای کاربری های مختلف طراحی و ساخته می شوند که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد. در این صورت می توانید اقدام به خرید کانکس انباری کنید. خرید این نوع کانکس در این شرایط مزایای زیادی دارد.

برای این که به شما نشان دهیم که کانکس انباری یک سازه پیش ساخته است، ابتدا باید تعریف دقیق و جامع آن را ارایه دهیم. به طور کلی کانکس ها دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که قابلیت های هر یک را نشان می دهد.

 

توجه به امکانات کانکس انباری

از این رو هنگام خرید کانکس انباری باید به این مهم اشاره کنیم که از چه نوع امکاناتی برخوردار هستند و ویژگی های یک کانکس اداری خوب چه گونه می باشد؟ ویژگی های یک کانکس اداری خوب در چند مورد خلاصه می شود.

بسته به شرایط مورد نیاز و ویژگی هایی که دارند به چند دسته تقسیم می شوند که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. در هنگام طراحی کانکس پیش ساخته باید به این نکته توجه داشت که در هنگام طراحی باید تمامی موارد در نظر گرفته شود تا نتیجه کار مطلوب بوده و برای مشتریان ارزشمند باشد.

توجه به ارتفاع کفه کانکس

 

توجه به ارتفاع کفه کانکس

توجه به ارتفاع کفه کانکس

به عنوان مثال باید به ارتفاع کف کانکس توجه کرد تا در صورت بالا آمدن سقف، به دلیل اینکه وزن ساختمان به علت بالا رفتن ارتفاع کم می شود از ارتفاع کم شود و سازه سقف به سمت بالا نرود کانکس پیش ساخته.

از جمله این سازه ها یک سازه پیش ساخته است که دارای یک اتاق برای نگهداری وسایل است. این نوع کانکس نیز دارای کاربری متفاوت خواهد بود. از این نوع کانکس می توان در مجتمع های مسکونی و نیز پروژه های بزرگ دولتی استفاده کرد.

 

 

 

 

 

 

نحوه محاسبه قیمت کانکس انباری

 

"نحوه

قیمت کانکس انباری بر اساس این عوامل متغیر است. شرکت ما در خدمات خود برای خرید و فروش کانکس ها با کیفیت عالی از برترین و باکیفیت ترین برندها است. شما می توانید برای اطلاع از قیمت و خرید انواع کانکس با شماره های اعلام شده در سایت ما تماس بگیرید. خرید کانکس دست دوم در شرکت با کیفیت و قیمت مناسبی صورت می گیرد.

جمع بندی

با توجه به گسترش زندگی آپارتمانی و کوچک شدن خانه ها امروزه استفاده از کانکس های انباری بر روی بام خانه یا در داخل حیاط و پارکینگ بسیار منطقی و مقرون به صرفه می باشد. باید توجه داشت که این کانکس ها نسبت به سازه های ساختمانی طول عمر بیشتر و قیمت بسیار کمتری را دارند، در نتیجه می توان به عنوان یک انباری خوب از آنها استفاده نمود.

در این نوشتار کوتاه به بررسی این کانکس و ویژگی‌های آن پرداختیم امیدوارم برای شما مفید واقع شده باشد کانتینر بیت­کوین.

 

b2n

yun

rizy

 Warehouse Conex

Rate this post
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *