کانکس در اصفهان

کانکس در اصفهان

  1. کانکس در اصفهان

کانکس در اصفهان یکی از سازه های پیش ساخته است که ویژگی های زیادی دارد. هر کدام از این سازه ها به دلیل ویژگی های زیادی که دارند می توانند توسط افراد خاصی مورد استفاده قرار بگیرند.

بهتر است که به این اصول توجه زیادی داشته باشید و بهترین سازه را خریداری کنید. اگر در اصفهان سکونت دارید می توانید از نمایندگی های ما در این استان و خدماتی که ارائه می دهد، بهره مند شویدکانتینر در بوشهر.

کانکس به چه منظور مورد استفاده قرار می گیرد؟

سازه برای اسکان موقت، استفاده های آموزشی و مسکونی، سالن های پذیرایی، سالن های همایش و همایش ها و دیگر قسمت های موقت ساختمان استفاده می شود. کانکس در اصفهان در این مورد مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت کانکس اداری با توجه به این که به چه میزان با شرایط پروژه هماهنگی دارد و همچنین به نوع ساخت، کیفیت ساخت و مواد به کار رفته در ساخت و تجهیزات مورد استفاده در ساخت آن و همچنین نوع اسکلت کانکس با توجه به قیمت روز ورق و مصالح آن تعیین می شود.

مشاوره در زمینه خرید کانکس در اصفهان

 

مشاوره در زمینه خرید کانکس در اصفهان

مشاوره در زمینه خرید کانکس در اصفهان

شما می توانید با مشاوره رایگان همکاران ما اطلاعات کافی برای انتخاب بهترین کانکس اداری و یا مشاوره برای خرید آن را بدست آورید. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت تماس بگیرید.

کانکس قابلیت استفاده در مکان های بزرگ که دسترسی به برق امکان پذیر نیست، می تواند مورد استفاده قرار می گیرد. از آن جایی که در این سازه از ساندویچ پانل استفاده شده، هزینه نهایی آن از دیگر کانکس ها بسیار پایین تر است.

از جمله مهم ترین مزایای این محصول می توان به ضد آب بودن آن اشاره نمود که در فضاهای بزرگ نیز می توان به کار برد. کانکس هایی که در این طرح مورد استفاده قرار می گیرند، در برابر زلزله، آتش سوزی، طوفان و. مقاوم هستند. کانکس در اصفهان این ویژگی ها را خواهد داشت.

کانکس اداری

در ساخت این نوع کانکس، از ورق های فولاد با ضخامت بالا استفاده می شود که در برابر رطوبت نیز مقاوم می باشند. کانکس در اصفهان با این ویژگی ها ساخته خواهد شد.

کانکس دوبلکس اداری دارای دو طبقه، شامل یک طبقه اصلی (سالن انتظار) و یک طبقه اصلی (سالن کنفرانس) است که در اطراف این دو سالن کنفرانس یک درب بزرگ و در انتهای آن یک در دیگر برای ورود و خروج به ساختمان قرار دارد.

امروزه شرکت ها و اداره ها به منظور حضور در جلسات و سخنرانی ها از این نوع کانکس استفاده می کنند و از آنجایی که دارای مزایای بسیاری است، این موضوع بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

قیمت کانکس به عواملی همچون : تعداد طبقات، ابعاد کانکس، نحوه قرار گرفتن درب های اصلی و فرعی، مساحت کل سقف و کف، کاربری کانکس، تعداد افراد و کارکنان و تجهیزات مورد نیاز بستگی دارد.

همانطور که گفته شد کانکس های اداری از انواع سازه های پیش ساخته و با کاربری موقت محسوب می شوند. با این وجود، از این نوع کانکس ها نیز می توان برای مصارف اداری استفاده نمود. کانکس در اصفهان در امور اداری بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. کانکس پزشکی

مقاومت زیاد

 

مقاومت زیاد

مقاومت زیاد

به طور مثال ساختمان هایی که از پیش ساخته شده اند معمولا مقاومت بیشتری نسبت به ساختمان های ساخته شده از اجزای پیش ساخته دارند و همچنین هزینه های ساخت کمتری نسبت به ساختمان های ساخته شده در ساختمان پیش ساخته دارند.

همچنین به دلیل پیش ساخته بودن ساختمان می توان در هر زمانی ساخت و در هر شرایطی استفاده کرد. ساخت سازه پیش ساخته به دو صورت مدولار یا همان دیواری و غیر مدولار یا همان سقفی انجام می شود. این نوع سازه در مقایسه با ساختمان های معمولی در صورت استفاده نکردن از مصالح، هزینه ساخت کمتری را به همراه دارد.

ساخت کانکس متناسب با اهداف گوناگون

این سیستم های پیش ساخته در مناطق مختلف و با هدف های متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی این سیستم های پیش ساخته بپردازیم.

با این حال، اگر به دنبال ساخت یک ساختمان در حال رشد، بزرگ و مقاوم در برابر عوامل مختلف هستید. و بودجه محدود برای ساخت یک سازه با کیفیت دارید، استفاده از یک کانکس پیش ساخته گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

این ساختمان ها اغلب از مصالح پیش ساخته و همچنین روش های مختلفی برای تقویت آن ها به منظور مقاومت بیشتر در برابر عوامل مختلف استفاده می کنند. در این قسمت به شما روش های ساخت یک ساختمان پیش ساخته را نشان می دهیم که از این ساختمان ها برای ساخت یک خانه استفاده می کنند.

b2n

yun

Rate this post
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *