کانکس در مازندران

کانکس در مازندران

کانکس در مازندران

کانکس در مازندران به انواع متفاوتی دسته بندی می شوند. استان های شمالی کشور موقعیت مناسبی برای استفاده از انواع کانکس مسکونی دارند. هر کدام از این سازه ها ویژگی هایی دارند و به دلیل قابلیت های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند. کانتینر دوبلکس

انواع کانکس در مازندران

به طور کلی در یک تقسیم بندی کلی کانکس به دو نوع کانکس های ثابت و کانکس های متحرک دسته بندی می شود.

کانکس ثابت : کانکس هایی که دارای ظرفیت مشخصی هستند و برای مدت خاصی توسط مهندسین یا طراحان و سازندگان ساخته و نصب می شوند کانکس ثابت می گویند.

این محصول متحرک : کانکس هایی که بدون استفاده یا به صورت ثابت به محل نصب منتقل و در آنجا نصب می شوند کانکس متحرک گویند.

متحرک دارای کاربری هایی از قبیل: کانتینر، دفتر، سالن چند منظوره، نمازخانه، مدرسه و ساختمان های اداری، پزشکی، آموزشی، تبلیغاتی، ورزشی، تجاری، آموزشی و. کانکس متحرک چه کاربری هایی دارد.

برخی از این انواع کانکس را به عنوان یک واحد خدماتی در نظر گرفته اند. در این نوع کانکس ها از یک یا دو سالن برای برپایی یک سوییت و یا یک سالن برای برگزاری یک طبقه استفاده می شود.کانکس در مازندران

کانکس در مازندران چه ویژگی هایی دارد؟

کانکس در مازندران چه ویژگی هایی دارد؟

از مهمترین ویژگی های کانکس اداری و مسکونی که باید مد نظر قرار بگیرد ، استفاده از انواع کف خواب ، کف متحرک ، کف ثابت ، کف متحرک به همراه سرویس بهداشتی ، حمام و… می باشد تعمیرات کانکس.

کانکس اداری

کانکس اداری با کف ثابت کانکس های اداری و مسکونی که در مکان های ثابت به کار می روند با کف متحرک و کف ثابت به همراه سرویس بهداشتی کف متحرک و کف ثابت به همراه سرویس بهداشتی و حمام و. از انواع کانکس اداری می باشد.

انواع کانکس و ساختمان پیش ساخته از نظر ابعاد و متریال استفاده شده می تواند به دو نوع بزرگ و کوچک تقسیم بندی شود:

کانکس بزرگ، کانکس بزرگ یا کانکس متحرک، این نوع از کانکس، علاوه بر حمل و نقل و جا به جایی افراد و تجهیزات مورد نیاز، دارای یک اتاق، راه پله، محل سکونت دایم و موقت و. …است که معمولا در کاربری های متفاوتی از جمله: کانتینر، کانکس اداری، کانکس مسکونی، کانکس نیکلاس، کانکس دست دوم، کانکس اداری و…. مورد استفاده قرار می گیرند.

در ادامه، هر یک از این موارد را به طور کامل مورد بررسی قرار خواهیم داد. با ما همراه باشید.کانکس در مازندران

ابعاد کانکس در مازندران

ابعاد کانکس در مازندرانمی توان گفت که طراحی کانکس از نظر اندازه کانکس با توجه به کاربری کانکس تعریف می شود.  این محصولات صنعتی بزرگ  از نظر ابعاد کانکس به دو نوع تقسیم می شوند. کانکس های کوچک در ابعاد 5 * 6 و 8 * 8 و 9 * 13 و 11 * 20 و 12 * 22 می باشد.

این محصولات صنعتی  کوچک برای نصب در محل هایی که نیازمند راه پله و پوتر های بزرگ است می باشد و بیشتر برای نصب موقت و همچنین برای مدت طولانی تر برای این گونه از مکان ها استفاده می گردد. کانکس های بزرگ برای ساخت و نصب در مناطق که در مقابل آب و هوای سرد و خشک قرار گرفته اند.

کانکس در مازندران برای استفاده در چه موقعیت هایی ساخته و طراحی می شود؟

به طور کلی کانکس ها در سه نوع کانکس پیش ساخته ( Precision کانکس) و کانکس دست دوم ( Concision کانکس) تقسیم بندی می شوند. کانکس پیش ساخته کانکس های پیش ساخته برای اسکان موقت در کارگاه ها، کارخانه ها، و ساختمان ها کاربرد دارند.

این محصول پیش ساخته بر اساس جنس و شکل ظاهری در دو نوع کانکس پیش ساخته معمولی و کانکس پیش ساخته خاص و ویژه تقسیم بندی می شوند. کانکس پیش ساخته معمولیکانکس های معمولی در کاربری های موقتی مورد استفاده قرار می گیرند. کانکس های معمولی به عنوان اتاق های خواب، سالن ها، آشپزخانه و. کاربرد دارند.کانکس در مازندران

از مهمترین این دسته بندی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

از مهمترین این دسته بندی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد

کانکس های ورقی از نوع کانکس های پیش ساخته هستند که دارای ضخامت بسیار پایین تری نسبت به انواع کانکس های ثابت هستند.

این نوع از کانکس ها به دلیل وزن بسیار کم خود، به راحتی توسط دستگاه های مخصوص در مکان های ثابت نصب و اجرا می شوند کانتینر در خوزستان.

از نمونه این نوع از کانکس ها می توان به انواع کانکس های ورقی در کارخانه ها و صنایع مختلف از جمله ساختمان سازی، ساخت و ساز، ساخت و ساز صنعتی و… اشاره کرد. کانکس در یزد هر کدام ویژگی ها و قابلیت های زیادی دارند.

b2n

yun

rizy

Conex

Rate this post
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *