کانکس در یزد

کانکس در یزد

کانکس در یزد

کانکس در یزد به شیوه ای حرفه ای و مدرن طراحی خواهد شد. هر کدام از این سازه ها اغلب به دلیل داشتن ویژگی های متعدد می توانند مورد استفاده قرار بگیرند. به شما توصیه خواهیم کرد تا با ویژگی های هر کدام از این سازه ها آشنا شوید و سپس به این موارد توجه داشته باشید که از هر کدام از این سازه ها در چه اموری استفاده می شود.

این دسته از سازه ها امکانات متنوعی دارند. علاوه بر آن به روش های متفاوتی قابلیت اجرایی دارند. امکان تهیه ی نقشه ی مسیرهای مختلف از هر نقطه ای، امکان ایجاد محدوده های مختلف برای سکونت در هر منطقه، امکان اخذ مجوز برای ساخت و ساز در این مکان ها، دسترسی های لازم و البته داشتن امکاناتی خاص برای افرادی که تمایل دارند در این مکان ها زندگی کنند.

بیشتر بخوانید ک به مقاله کانتینر ویلایی مراجعه نمایید!

علاوه بر این ها، شما می توانید در این مکان ها به بررسی نقشه های توپوگرافی، آب و هوا، میزان ترافیک، وضعیت آب و هوا، نقشه های زمین شناسی و حتی وضعیت حیوانات نیز بپردازید.

کانکس در یزد چه امکاناتی دارد؟

امکانات و تجهیزات یک اتاق و یا یک سوله که از آن برای انبار کردن مواد اولیه، ساخت و ساز، نگهداری و تعمیرات، ت مین آب و برق، تولید و یا حتی کنترل کیفی مواد غذایی و. استفاده می شود.

این امکانات به طور معمول شامل موارد زیر است

این امکانات به طور معمول شامل موارد زیر است

در فضای باز و بسته، امکانات رفاهی مثل اتاق خواب، حمام، دستشویی، آشپزخانه، سرویس بهداشتی، آشپزخانه و آبدارخانه و…. را فراهم می کند.

در فضای بسته، می توان از اتاق برای انبار کردن مواد اولیه استفاده کرد. در فضاهای باز امکانات رفاهی مثل سرویس بهداشتی، حمام، دستشویی و آشپزخانه می باشد. این مورد از ویژگی های انواع کانکس در یزد می باشد.

برای داشتن این امکانات نیاز به پرداخت هزینه می باشد. هزینه ساخت این ساختمان ها در شهرهای بزرگ، به نسبت هزینه زندگی در این شهرها کمی کمتر است کانتینر پیش ساخته.

در شهرهای بزرگ هزینه ساخت خانه های ویلایی و آپارتمانی نیز در مقایسه با شهرهای کوچک بسیار زیاد است که معمولا هم قیمت آنها از خانه های آپارتمانی بالاتر است. به خصوص اگر واحد آپارتمان مورد نظر در مرکز شهر قرار گرفته باشد.

می توان در قسمت های آن ها دکوراسیون داخلی به کار برد. امروزه به دلیل محدودیت هایی که برای استفاده از کانکس پیش ساخته وجود دارد، می توان از کانکس های پیش ساخته به عنوان گزینه ی مناسبی در کنار پروژه های ساختمانی استفاده کرد.

این نوع از کانکس ها بر خلاف انواع کانکس آماده، پیش ساخته نیست و در هر مکان مورد استفاده قرار می گیرند. امروزه با توجه به رشد آپارتمان نشینی، ساخت این نوع از کانکس ها نیز به امری بدیهی تبدیل شده است. برای مثال کانکس های پیش ساخته ی متحرک برای ساخت و ساز، می توانند به صورت شبانه روزی مورد استفاده قرار گیرند.

همچنین هزینه خرید این ساختمان ها بسیار بیشتر از یک خانه دو خوابه است، زیرا این خانه ها از امکاناتی همچون: استخر و سونا، سالن ورزشی، حیاط مرکزی، بالکن و… در خانه های ویلایی برخوردار هستند. در این بخش به برخی از آن ها می پردازیم. کانتینر دوبلکس

امکانات ضروری کانکس

امکانات ضروری کانکس

سرویس بهداشتی عمومی: در سرویس بهداشتی عمومی ساختمان معمولا از دستشویی های عمومی، سرویس بهداشتی، سرویس بهداشتی فرنگی و. استفاده می شود. از ویژگی های کانکس در یزد داشتن امکانات مهم و کاربردی است.

این سرویس ها معمولا در بخش هایی که ساختمان در آن ها واقع شده و معمولا در مجاورت هم هستند، ساخته می شوند. سرویس های بهداشتی برای رفاه و آسایش ساکنان ساختمان طراحی و ساخته می شوند.

معمولا در هر ساختمان یا محل ساختمانی یک سرویس بهداشتی عمومی در نظر گرفته می شود که برای راحتی ساکنین آن مکان ساخته می شود. این سرویس بهداشتی معمولا زیر پله ها قرار می گیرد. به عنوان مثال در یک ساختمان قدیمی که به دلیل زلزله فرو ریخته است.

این امکانات به صورت کلی به قرار زیر هستند

امکانات رفاهی نظیر فضای بهداشتی، فضای تجاری، اتاق نگهداری کودک، اتاق انتظار، آب سرد کن، دوش، حمام، اینترنت پر سرعت، سرویس بهداشتی ایرانی، تلویزیون با سیستم رنگی، مبلمان راحتی، تخت خواب راحت و… . کانکس در یزد تمام این امکانات را دارد کانتینر در خوزستان.

 قابلیت های انواع کانکس در یزد

قابلیت های انواع کانکس در یزد

از مهم ترین آن را می توان، قابلیت استفاده از چندین درب مجزا برای هر واحد مسکونی و تجاری اشاره نمود.

استفاده از درب ضد سرقت از ویژگی های دیگر درب ضد سرقت استفاده از آنها جهت محافظت از ساختمان در برابر سرقت می باشد.کانکس در یزد

b2n

yun

rizy

Conex

Rate this post
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *