کانکس دوبلکس

کانکس دوبلکس

کانکس دوبلکس

کانکس و کانتینر، دو سازه پیش­ساخته هستند که در دنیای امروز استفاده های وسیعی دارند. ابتدایی ­ترین کمک این سازه ها به انسان در صنعت ترابری به چشم می­آید. کانکس ها و کانتینرها نه تنها کاربرد های مختلف دارند، بلکه در شکل ها و ابعاد متنوع نیز ساخته می­شوند که یکی از بهترین انواع آن کانکس دوبلکس می باشد.

طراحی جدید و منحصر بفرد کانکس دوبلکس بسیار پرطرفدار است و پس از توضیح مفهوم “کانکس دوبلکس” ، به بررسی دلایل این محبوبیت می­پردازیم.

آیا به تازگی توجه شما به کانکس های دوبلکس جلب شده است؟ با ما همراه باشید تا با این سازه های پیش­ساخته بیشتر آشنا شویم.کانتینر در بوشهر

کانکس دوبلکس چیست؟

"<yoastmark

طراحی دوبلکس به معنای جای دادن دو طبقه در یک واحد می­باشد. خانه هایی که راه پله شان در ساخت است، با طراحی دوبلکس ساخته شده اند. در این حالت اصولاً حال و آشپزخانه در طبقه پایین، و اتاق های خواب، سرویس بهداشتی و… در طبقه فوقانی قرار می­گیرند.

کانکس دوبلکس نیز به همین شکل است و یک واحد آن دارای دو طبقه می­باشد. این دو طبقه بوسیله یک راه­پله به یکدیگر متصل شده و هارمونی جذابی را بوجود می­آورند. نکته قابل توجه این است که در طراحی این نوع سازه، قدرت مانور زیادی وجود دارد.

کاربرد کانکس دوبلکس

این سازه ها عموماً بعنوان کانکس ویلایی یا اداری طراحی و ساخته می­شوند. کانکس دوبلکس ویلایی، حداکثر فضا را در مساحت موجود به ما می­دهد. همچنین اگر کانکس دوبلکس ویلایی را در منطقه ای ییلاقی بنا کنید، از چشم­انداز بهتری در طبقه دوم برخوردار می­شوید.

سازه دوبلکس اداری نیز طرفداران زیادی دارد. این سازه نه تنها فضای حداکثری را بوجود می آورد، بلکه استفاده خاص خودش را دارد. برای مثال می­توان از طبقه همکف بعنوان محل کار کارمندان استفاده کرد و طبقه دوم را به محل برگزاری جلسات اختصاص داد، یا از ایده های دیگر استفاده کرد.

مزایای کانکس دوبلکس

"مزایای

کانکس دوبلکس از جمله سازه هایی است که مزایای بسیاری برای شما دارد. برخلاف سازه های بتنی، ساخت سازه های پیش ساخته باعث صرفه جویی چشم گیری در زمان و هزینه شما خواهد شد. درعین حال یک بنای دوبلکس شیک خواهید داشت. در ادامه به بررسی برخی از مزایایاین نوع کانکس می­پردازیم.

محکم و با دوام

مواد اولیه سازه دوبلکس، با توجه به شرایط اقلیمی و وزن روی سازه انتخاب می­شوند. تمامی اتصالات این سازه­ها می­بایست استاندارد باشند تا در طولانی مدت مشکل ساز نشوند. همچنین پس از آماده شدن سازه، طبقه همکف به فونداسیون بتنی متصل می­شود تا تحت هیچ شرایطی ضعف نشان ندهد کانتینر دست دوم.

طبقه دوم نیز به صورت استاندارد بر روی طبقه همکف سوار می­شود و تمامی وزن سازه، از طریق شاسی و اسکلت به فونداسیون انتقال داده می­شود. در حین طراحی اسکلت و شاسی، تمامی جوانب در نظر گرفته شده و زیرساخت اسکلتی سازه در طبقه همکف، به صورت تقویت شده ساخته خواهد شد.

با توجه به متریال مناسب، شاسی و اسکلت استاندارد، اتصالات حساب شده و پی ریزی بتنی، از لحاظ استحکام و دوام کانکس دوبلکس جای نگرانی باقی نمی­ماند.کانتینر دوبلکس

دوستدار محیط زیست

اگر از کانتینرها و کانکس های دست دوم در سازه استفاده شود، نه تنها از لحاظ اقتصادی صرفه جویی شده، بلکه منابع فلز زمین کمتر استفاده شده­اند. از طرفی اکثر مواد استفاده شده در این نوع کانکس قابل بازیافت هستند و آسیبی به محیط زیست نخواهند رساند.

دوستدار محیط زیست

دوستدار محیط زیست

همچنین با توجه به حمل و نقل کمتر نسبت به سازه های بتنی، این سازه ها باعث مصرف کمتر سوخت و کاهش آسیب به طبیعت خواهند شد. این نوع کانکس در ابعاد استاندارد به صورت یک­جا به مقصد رسیده و نصب خواهد شد. اگر ابعاد این سازه بزرگ باشد، قطعات آن به صورت تکه تکه به محل آورده شده و سرهم می­شوند.

ساخت سریع

این سازه به دو صورت پیش ساخته و سفارشی موجود است. نمونه های سفارشی در اسرع وقت به محل برده شده و به صورت استاندارد نصب می­شوند. سازه های سفارشی در مقایسه با سازه های بتنی وقت ناچیزی برای ساخت می­گیرند کانکس اداری.خرید کانکس انباری

تمامی پروسه طراحی پلان، ساخت و نصب در اکثر مواقع کمتر از 90 روز وقت می­گیرد و در این زمان کم، تمامی امکانات یک ویلای بتنی برای شما فراهم می­شود.

استایل منحصر به فرد

این سازه طراحی شیک و خاصی دارد. تمامی اجزاء به لطف طراحان مجرب با یکدیگر هماهنگی دارند. همچنین متریال نمای بیرونی و داخلی بسیار متنوع هستند. برای مثال کامپوزیت آلومینیوم بسیار شیک است و از دوام بالایی برخوردار است. نمای داخلی نیز که اکثرا از جنس U.PVC یا MDF است، بسیار انعطاف پذیر می­باشد.

عایق بندی مثال زدنی

متریال این کانکس بسته به شرایط اقلیمی و مالی، می­تواند متفاوت باشد. با اینحال هر خواسته ای ممکن است و اگر شما به نهایت عایق بندی صوتی و حرارتی نیاز دارید، می­توانید از ساندویچ پانل ها استفاده کنید.

عایق بندی مثال زدنی

عایق بندی مثال زدنی

این متریال باعث می­شود سازه شما درست مثل یک یخچال عایق باشد. عایق بندی مناسب، به علاوه مصرف کمتر انرژی باعث رفاه بهتر می­شوند.

نمای بیرونی کانکس دوبلکس

برای دیواره ها، سقف، پنجره ها، نورپردازی، پله ها و… می­توان از متریال مختلف استفاده نمود. مواد اولیه کانکس دوبلکس در طرح ها و نقش های متنوعی وجود دارند و هر سلیقه ای را پاسخگو هستند. شما می­توانید از نورپردازی های زیبا و پنجره ها با اشکال مختلف نیز استفاده نمایید.خرید کانکس معدن

متریال دیواره ها

در دیواره های این سازه از کامپوزیت آلومینیوم، ساندویچ پانل ها، ورق های سایدینگ و ورق های گالوانیزه استفاده می­شود. هر کدام از این متریال شکل و کاربرد متفاوتی دارد. برای مثال ورق های سایدینگ در طرح ها و رنگ های مختلف وجود دارند. همچنین ورق های گالوانیزه با جنس فولادی و رنگ کوره ای، بسیار مقاوم می­باشند.

برای زیبایی بیشتر در سازه دوبلکس، کامپوزیت آلومینیوم و ورق های سایدینگ طرفداران زیادی دارند. این دو متریال مقاومت خوبی در برابر رطوبت نیز دارند. با این حال انتخاب آن بستگی به شرایط اقلیمی و هزینه مورد نظر شما دارد. شما می­توانید برای اطلاعات بیشتر با تیم کارشناسان کانتینر وان تماس حاصل کنید.

متریال سقف

متریال سقف

متریال سقف

سقف کانکس دوبلکس می­تواند از جنس ورق های گالوانیزه سینوسی، کرکره ای و یا ورق های طرح سفال باشد. سقف ها بسته به نظر کارشناس، به اشکال تک شیب، دو شیب و بدون شیب طراحی و ساخته می­شوند. همچنین می­توان از صفحات خورشیدی برای سقف در مناطق آفتابی استفاده نمود.

در کنار انتخاب متریال مناسب برای سقف کانکس دوبلکس، عایق بندی آن نیز بسیار با اهمیت است. سقف سازه باید به صورتی ساخته و نصب شود، که پس از آب­بندی دچار نشتی نشود. برای مشاوره در خصوص انواع سقف با کانتینر وان تماس بگیرید کانکس ویلایی هوشمند .

پله های کانکس دوبلکس

در سازه دوبلکس، پله ها هم در داخل سازه، و هم در بیرون آن قابل تعبیه هستند. با استفاده از پله نه تنها به فضای بیشتری دسترسی داریم، بلکه زیبایی خاصی به وجود می­آید. جنس پله ها برای زیبایی می­تواند از جنس چوب یا تخته های چند لایه باشد که طرح ها و رنگ های زیبایی از آن ها وجود دارد.

نمای داخلی کانکس دوبلکس

"نمای

دیواره های داخلی این سازه، پس از اعمال زیر سازی مناسب نصب می­شوند. این دیواره ها از جنسMDF و UPVC بوده و در طرح های بسیار متنوع موجود هستند. همچنین می­توان از ام دی اف برای طراحی کمد، میز و … استفاده نمود.

نکات مهم، شامل انتخاب متریال با کیفیت استاندارد و عایق بندی استاندارد سازه می­باشد. در صورت عایق بندی نامناسب، دکوراسیون داخلی شما می­تواند بسیار آسیب ببیند.

امکانات کانکس دوبلکس

این کانکس دوبلکس می­تواند تمامی امکانات یک ویلا را داشته باشد. زیرساخت امکانات در پلان ها طراحی شده و در نهایت ساخته و نصب می­شوند. پلان ها در طولانی مدت به کار می­آیند. چرا که ممکن است قسمتی از سازه دچار مشکل شود و تعمیرکار بتواند خدمات بهتری را با استفاده از پلان ها ارائه دهد.کانتینر خراسان شمالی

رسیدگی های کانکس دوبلکس

این نوع سازه نیاز به رسیدگی های مرتب دارد. شما می­بایست مشخصات ظاهری را بررسی کنید و هرگونه مشکل مانند شکستگی و زنگ­زدگی را برطرف نمایید. همچنین تمیز نگه داشتن این نوع کانکس، امری اساسی است. مهم این است مشکلی را پشت گوش نیندازید و به جای درمان های گزاف، پیشگیری های کوچک انجام دهید!

قیمت کانکس دوبلکس

"قیمت

این سازه با توجه به ابعاد بسیار متغیر و متریال متنوع، می­تواند قیمت های مختلفی داشته باشد. همچنین با توجه به نوسانات بازار، تنها پس از خرید تمامی مواد اولیه، می­توان قیمتی را مشخص کرد.

شما می­توانید با تیم کارشناسی کانتینر وان تماس گرفته و قیمت تخمینی سازه مورد نظر خود را دریافت کنید. همچنین مشاورین ما می­توانند شما را از قیمت به روز انواع سازه پیش­ ساخته مطلع سازند.

خرید کانکس دوبلکس

این سازه در ابعاد کوچک به صورت پیش ساخته وجود دارد. همچنین ممکن است به صورت دست دوم نیز قابل خرید باشد. شما باید با توجه به استفاده و کاربری مورد نظر خود خرید کنید. همچنین در امر خرید، باید کیفیت مناسب متریال را در مقرون به صرفه بودن در نظر بگیرید.

از طرفی می­توان این سازه ها را سفارش داده و دقیقاً بر حسب خواسته و سلیقه خود آن را بسازید. زمان ساخت یک کانکس دوبلکس با مساحت متوسط، تا نصب نهایی نهایتاً 100 روز ممکن است طول بکشد. با خرید از شرکت کانتینر وان، شما از یک سال ضمانت کتبی و 10 سال خدمات پس از فروش بهره مند خواهید شد.

خرید کانکس دوبلکس

در این مقاله می خواهیم تا شما را با روش خرید کانکس دوبلکس آشنا کنیم. کانکس دوبلکس یکی از سازه هایی است که می تواند مزایای زیادی برای شما داشته باشید. این سازه ها اغلب به دلیل داشتن ویژگی های متعدد می توانند مورد استفاده شما قرار بگیرد.

کاربرد این نوع از کانکس برای کاربری های مختلفی است که از جمله آن می توان به کاربری های ساختمانی و اداری و مسکونی اشاره کرد.
امروزه استفاده از کانکس های دوبلکس بیشتر شده که ویژگی اصلی آن ها کاربری این گونه از کانکس ها است که برای کاربری های مختلفی طراحی می شوند. این نوع کانکس در صورتی که مطابق با روش های صحیح باشد، یک خریدی صحیح خواهد بود.

در این مقاله قصد داریم در مورد ویژگی ها و انواع این نوع کانکس بیشتر صحبت کنیم. با ما همراه باشید. از مشخصات اصلی کانکس های دوبلکس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ضخامت بسیار زیاد

به علت بالا بودن ضخامت این نوع کانکس، در زمان نصب این نوع از کانکس ها باید. و در آن از LSF استفاده می شود. به همین دلیل قیمت کانکس دوبلکس نسبت به کانکس های معمولی بالاتر می باشد. کانکس های دوبلکس بیشتر در کاربری های اداری، نگهبانی و. مورد استفاده قرار می گیرند. ابعاد بزرگ تر این نوع کانکس باعث شده تا استفاده از آن در ساخت و ساز های کوچک امکان پذیر شود.

استفاده از اسکلت فلزی در ساخت کانکس

 

استفاده از اسکلت فلزی در ساخت کانکس

استفاده از اسکلت فلزی در ساخت کانکس

در این نوع کانکس ها علاوه بر اسکلت فلزی از پنل های گالوانیزه نیز برای محافظت از اسکلت استفاده می شود. خرید و فروش کانکس در ایراندر این بخش سعی داریم تا به معرفی برخی از انواع کانکس بپردازیم. همانطور که می دانید کانکس های دوبلکس دارای کاربری های مختلف بوده و متناسب با نیازهای شما طراحی می شوند.
کانکس های دوبلکس با توجه به اندازه ای که دارند، در ابعاد مختلفی تولید می شوند. ابعاد کانکس های دوبلکس در کاربری های مختلف، متفاوت است.
به عنوان مثال ابعاد کانکس های دوبلکس با کاربری نگهبانی، اداری، و درمانی متفاوت است. خرید کانکس دوبلکس باید بر اساس اصول زیادی صورت بگیرد.
از کانکس های دوبلکس جهت احداث کارگاه های تولیدی، ساختمان های مسکونی و تجاری، دامداری، مرغداری، کارخانه، انبار، رستوران و. استفاده می شود. کانکس های دوبلکس با استفاده از مصالح استاندارد ساخته شده و برای استفاده در این اماکن مناسب هستند کانتینر دوبلکس.

استفاده از کامپوزیت

کانکس پیش ساخته دوبلکس از جنس کامپوزیت ساخته شده است که در این صورت ضخامت سقف کانکس نیز بیشتر می شود. این موضوع باعث می شود تا با وجود ابعاد بزرگتر، هزینه های ساخت و خرید این نوع کانکس کاهش یابد.
در این مقاله می توانید با ویژگی های این نوع از کانکس آشنا شوید. کانکس پیش ساخته دوبلکس چیست؟ کانکس دوبلکس از آن جهت مورد توجه است که در ساخت آن از پی وی سی، MDF استفاده می شود.

نصب در فضای باز

 

نصب در فضای باز

نصب در فضای باز

این نوع کانکس در صورت نصب در فضای باز هزینه ساخت کمتری خواهد داشت. همچنین این نوع کانکس برای اجرای ساختمانی هم گزینه مناسبی است. برای نصب و راه اندازی در فضاهای کوچک طراحی و تولید می گردد.
در این نوع کانکس علاوه بر اسکلت اصلی و یا دیوار، با بهره گیری از ستون های عمودی می توان کانکس را به صورت دو طبقه و یا چند طبقه راه اندازی نمود. با استفاده از این نوع کانکس ها می توان یک واحد مسکونی در دو طبقه و یا چند طبقه را راه اندازی نمود.
برای تهیه این نوع کانکس لازم است از نمونه های دست دوم و با کیفیت استفاده شود. قیمت کانکس های دست دوم با توجه به کیفیت و نو بودن محصول بسیار متغیر می باشد.

روش طراحی کانکس دوبلکس

 

"روش

کانکس های دوبلکس به دلیل نوع طراحی که دارند، به طور معمول دارای کف و سقف متحرک می باشند. امروزه نیز در ساخت و ساز ساختمان ها از این نوع کانکس ها استفاده می شود. خرید کانکس دوبلکس در این شرایط مزایای زیادی خواهد داشت.
این نوع کانکس ها برای مصارف و کاربردهای مختلف از جمله در هتل ها، فروشگاه ها، رستوران ها، مدارس و…. استفاده می شود. خرید این نوع کانکس بر این اساس صورت می گیرد کانکس مسکونی.

اساسا افراد به این دلیل اقدام به خرید کانکس دوبلکس می کنند که این سازه را در این محیط های نصب کنند.
کانکس های دوبلکس دارای ابعاد مختلف هستند که هر کدام قابلیت نصب در مکان های مختلف را دارند. از این رو کانکس هایی که قابلیت نصب در مناطق مختلف را دارند، دارای تنوع زیادی هستند که می توان از آن ها برای ساخت پروژه های مختلفی استفاده کرد.

b2n

yun

rizy

Duplex canopy

Rate this post
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *