کانکس رستوران

کانکس رستوران

کانکس رستوران

کانکس رستوران یکی از محبوب ترین انواع کانکس است. امروزه شکل استفاده از کانکس و کانتینر از حالت اولیه­اش بسیار فاصله گرفته است. این فاصله تا حدی است که تمامی ساختار ها شکسته شده و محدودیتی برای ابعاد، امکانات، متریال و شکل ظاهری باقی نگذاشته است. این سازه نیز حاصلی از همین ساختار شکنی ها است.

قابلیت جابجایی، ابعاد متغیر، قابلیت توسعه و … همه و همه دست به دست هم داده اند تا کانکس رستوران، نظر بسیاری را به خود جلب کند. از طرفی سازه های پیش ساخته را می­توان واگذار نمود. این سازه در تمامی نقاط اقلیمی قابل استفاده است و می­بایست برای هر جغرافیایی مواد اولیه مناسبی را برای آن در نظر گرفت. همچنین امنیت کانکس ها را می­توان کاملاً تأمین نمود.

اگر این سازه های جذاب نظر شما را جلب کرده اند، با کانتینر وان همراه باشید تا راجب آنها بیشتر بدانیم. برای پاسخ به هر گرونه سوال راجع به سازه های پیش ساخته و مشاوره، می­توانید با ما تماس بگیرید. جهت بهینگی ارائه خدمات، مشاوره با تیم مجرب کانتینر وان به صورت کاملا رایگان می­باشد کانتینر فروشگاهی.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید با شماره ۰۹۱۲۰۸۰۱۸۵۰ تماس بگیرید.

کانکس رستوران چیست؟

"<yoastmark

معنی لغوی کانکس عبارت است از سازه ای پیش ساخته و قابل حرکت، با اسکلت و شاسی آهنی است که در ابعاد مختلف و با انواع متریال برای اهداف گوناگونی ساخته می­شود. رستوران نیز در فرهنگ عمید به عبارت است از: “محلی که در آن انواع نوشابه و اغذیه به فروش می­رسد و مشتریان می­توانند غذا را در همان جا صرف کنند.”

ترکیب این دو کلمه نه تنها مفهوم جالبی را در ذهن تداعی می­کند، بلکه شکل فیزیکی نهایی این سازه بسیار جذاب می­شود. با توجه به مشکلات جغرافیایی، مسکن، اقتصادی و… این سازه برای افرادی که قصد سرمایه گذاری برای یک رستوران را دارند، می­تواند مناسب باشد. از طرفی ظاهر منحصر به فرد آن نظر بسیاری را جلب می­کند.

در این سازه می­توان انواع غذاهای فست فود، سنتی، ترکی، چینی و… را سرو نمود. بسته به ابعاد سازه می­توان تنها به صورت بیرون بر فروش داشت و همچنین می­توان فضایی برای سرو غذا در کانکس در نظر گرفت. همچنین استفاده از میز و صندلی در فضای بیرونی کانکس رستوران مقدور است انواع کانکس.

مزایای کانکس رستوران

کانکس ها به خودی خود مزایای بسیاری دارند. استفاده از یک کانکس به عنوان رستوران نیز مزایای خاص خود را ارائه می­دهد. در این بخش به اصلی­ترین مزایای کانکس رستوران می­پردازیم.

 • ساخت و نصب سریع

این سازه در کمترین زمان ممکن ساخته و نصب می­شود. این زمان به طور نسبی حدود یک دهم سازه بتنی مشابه است.

 • امکان جابجایی

این سازه ها را می­توان دفعات زیادی جابه­جا کرد. در اسکلت کانکس رستوران، قسمت های خاصی برای جابجایی تعبیه می­شوند و جرثقیل می­بایست تنها از همان قسمت ها برای جابجایی استفاده کند.

 • رسیدگی آسان

کانکس رستورانی را می­توان از بیرون و درون شستشو داد. همچنین با توجه به عایق بندی مناسب این سازه ها، گرد و خاک و حشرات به ندرت داخل سازه نفوذ می­کنند.

 • کسب مجوز

برای استفاده از این سازه می­توان به راحتی مجوز کسب نمود. در بسیاری از نقاط، شهرداری قسمت های خاصی را برای تعبیه کانکس ها در نظر گرفته است. اگر سازه شما از لحاظ بهداشتی و استاندارد بدون مشکل باشد، می­توانید به همراه جواز کسب خود، مجوز استفاده از این سازه را در انواع مناطق دریافت کنید.

 • دوام و مقاومت بالا

ساخت کانکس رستوران به صورت سفارشی نیز انجام می­شود. در این صورت تمامی متریال و طراحی اسکلت و شاسی بر اساس ایده و اقلیم مورد نظر شماست. همچنین عمر مفید کانکس به نهایت خود می­رسد. بعلاوه اگر سازه ای آماده خریداری کنید، می­توانید آن را با مشاوره مناسب بخرید کانتینر بیت­کوین.

 • قابلیت تغییر و توسعه

این سازه ها را می­توان کاملاً تغییر داد. این تغییر هم برای شکل ظاهری، و هم برای ابعاد ممکن است. برای کسب اطلاعات بیشتر، با تیم مشاوره کانتینر وان تماس بگیرید.

انواع کانکس رستوران

"انواع

از لحاظ ظاهری این نوع سازه می­تواند نماهای مختلفی داشته باشد. برای نمای بیرونی و دکوراسیون داخلی می­توانید انواع ایده­پردازی را انجام دهید. دیواره های بیرونی کانکس می­توانند از جنس ورق گالوانیزه، ورق سایدینگ، ساندویچ پانل ها یا کامپوزیت باشند. همچنین می­توانید از دیواره های شیشه ای استفاده نمایید. دکوراسیون داخلی را می­توان از جنس ام دی اف و یو­پی­وی­سی کار کرد. تمامی این متریال در طرح ها و رنگ های مختلف موجود هستند. به طور کلی این سازه را می­توان به سه شکل استفاده کرد.

 • کانکس رستوران کوچک

در این سازه با توجه به مساحت کم، تنها امکاناتی برای پخت و پز و شستشو ارائه می­شود. ممکن است میز و صندلی های کمی نیز بتوان درون این سازه جا داد و یا آنها را بیرون از کانکس گذاشت. از این رو این سازه بیشتر برای فست فود و غذای بیرون بر مناسب است. در هر صورت این نوع کانکس بسیار به صرفه است و در کمترین زمان ممکن ساخته و نصب می­شود. همچنین اگر نیاز به جابجایی مداوم سازه خود دارید، کانکس رستوران کوچک مناسب شماست. مکملی خوب برای این سازه می­تواند کانکس سرویس بهداشتی باشد کانتینر در خوزستان.

 • کانکس رستوران بزرگ

در ابعاد بزرگتر، علاوه بر زیرساخت های مختلف و وجود امکانت رستوران، می­توان فضای بیشتری را به میز و صندلی ها اختصاص داد. در کانکس رستوران بزرگ، می­توان هر آنچه را که یک رستوران مجلل از آن بهره می­برد، استفاده کرد. تعبیه سرویس بهداشتی، سینک طرفشویی، سیستم حسابداری، میز و صندلی و… برای کانکس رستوران بزرگ ممکن است. جابجایی این سازه به مراتب مشکل تر از نوع کوچک  آن می­باشد.

 • کانکس رستوران سیار

"<yoastmark

کانکس سیار بوسیله چرخ ها و زیر و بندی که برایش تعبیه می­شود کاملا متحرک است و به وسیله نقلیه شما وصل می­شود. بسیاری از غذاهای محلی سرتاسر کشور طرفداران خاص خود را دارند. همچنین برند های خاص رستوران ها می­توانند مشتریان زیادی را جلب کند. در این صورت این سازه سیار کاملاً مناسب شماست. همچنین اگر اهل مسافرت هستید، می­توانید کار و علاقه خود را بوسیله کانکس رستوران سیار ادغام نمایید. همچنین ممکن است بتوانید با کیفیت بالای غذای خود، تبلیغ خوبی برای برند آینده­تان انجام دهید!

امکانات کانکس رستوران

امنیت، امکانات بهداشتی، تهویه مناسب، نورپردازی، دمای مناسب و تجهیزات پخت و پز برای یک رستوران ضروری هستند. در این سازه، تمامی زیرسازی های مورد نیاز انجام می­شوند. این زیرساخت ها شامل برق، آب و فاضلاب و سیستم تهویه می­باشند. برق کشی کانکس رستوران به صورت روی کار انجام می­گیرد و تمامی کابل ها از داک ها رد می­شوند. تأسیسات آب و فاضلاب نیز قابل اجرا هستند و توسط تیم کانتینر وان، به دست لوله­کش های مجرب نصب می­شوند کانتینر در گیلان.

 • سیستم تهویه و برق

انواع سیستم تهویه نیاز به برق و لوله کشی های مختلف دارند. این لوله کشی ها توسط تکنیسین ها انجام می­شوند. برق کانکس رستوران نیز به چند شکل فراهم می­شود. مثلا می­توان از برق شهری استفاده کرد. در صورت لزوم می­توانید انرژی را از طریق ژنراتورها فراهم نمایید. همچنین امکان طراحی و نصب سقف از جنس سلول های خورشیدی وجود دارد.

 • بهداشت و آب

امکانات بهداشتی شامل سینک ظرفشویی، دستشور و سرویس بهداشتی را نیز می­توان در این نوع کانکس جای داد. منبع آب برای این امکانات می­تواند انشعاب آب شهری و یا تانکر های آب باشد. در صورتی که از تانکر استفاده نمایید، سازه شما می­بایست مقاومت لازم را برای  تحمل وزن تانکر داشته باشد. تانکر آب معمولاً روی سقف سازه سوار می­شود، تا آب فشار مناسبی داشته باشد و نیازی به پمپ نداشته باشید.

 • نورپردازی

نورپردازی در این سازه بسیار جلوه خوبی دارد و برای این امر انواع سیم کشی ها در سازه انجام می­شود. جای انواع لامپ در سقف تعبیه می­شود و نور سازه به حد کافی خواهد رسید. همچنین برای دیواره ها می­توان از انواع چراغ ها و رقص نور استفاده کرد. برای اطلاعات بیشتر می­توانید با کانتینر وان تماس بگیرید کانتینر تبریز.

امنیت کانکس رستوران

"امنیت

برای امنیت سازه تان می­توانید از دوربین های مداربسته، دزدگیر، درب اتوماتیک و… استفاده کنید. نیاز این امکانات به الکتریسیته با زیرساخت موجود حل می­شود. همچنین اگر نگران امنیت سازه خود هنگام قطعی برق هستید، می­توانید باتری های UPS را در سازه خود تعبیه کنید. این باتری ها، برق مورد نیاز سیستم امنیتی را تا مدت زیادی تأمین می­کنند. استفاده از ردیاب جی پی اس نیز منطقی است.

قیمت کانکس رستوران

قیمت این سازه بسته به ابعاد، امکانات و متریال متفاوت است. برای باخبر شدن از قیمت به روز انواع سازه های پیش ساخته، می­توانید به صورت تلفنی یا انلاین با تیم کانتینر وان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان برخوردار شوید. همچنین مشاورین مجرب تیم ما به صورت حضوری نیز آماده خدمت گذاری به شما هستند. تعمیرات انواع سازه پیش ساخته نیز توسط تیم ما انجام می­شود کانتینر دوبلکس.

فروش کانکس رستوران

"خرید

انواع این سازه آماده و سفارشی را می­توانید از کانتینر وان تهیه کنید. سازه های آماده ممکن است برای شما مناسب باشند. کانکس رستوران آماده، سرعت نصب را به حداقل می­رساند و می­توانید در اسرع وقت کسب و کار خودرا آغاز کنید. تمام ویژگی های سازه های سفارشی کاملاً قابل شخصی سازی است. شما می­توانید تلفیق ایده و سلیقه خود را در شکل این نوع کانکس لمس کنید. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

در بازار پرطرفدار سازه های پیش ساخته، انواع و اقسام سازه ها به فروش می­رسند. لذا باید دقت و توجه کافی را در انتخاب شرکت و یا تولیدی های فروشنده کانکس و کانتینر به خرج دهید. اولین و مهمتری فاکتور در انتخاب کیفیت محصول تولیدی می­باشد. شرکت تولیدی کانتینر وان، با بیش از یک دهه تجربه طراحی، ساخت، نصب و تعمیر سازه های پیش ساخته، در خدمت شماست. فروش به همراه یک سال ضمانت کتبی و 10 سال خدمات پس از فروش انجام می­شود. همچنین اگر سازه ای برای فروش دارید، در صورت توافق و پس از ارزیابی می­توانید آن را به ما واگذار کنید کانکس ویلایی هوشمند.

خرید کانکس رستوران

خرید کانکس رستوران اگر بر اساس اصول صحیح صورت بگیرد، می تواند مزایای زیادی برای شما داشته باشید. بهتر است که با روش خرید هر کدام از این سازه ها آشنا باشید. در این صورت می توانید به روش های بهتری اقدام به خرید این سازه ها کرده و از مزایای هر کدام به طور کامل برخوردار شوید.

کانکس های رستوران دارای دو بخش کاربری هستند. بخش اول برای انبار وسایل مورد نیاز و بخش دوم برای کاربری های دیگر استفاده می شوند. به دلیل کاربرد های گوناگونی که کانکس در رستوران دارد، در انواع مختلفی ساخته می شوند که عبارتند از: کانکس رستوران چرخدار، کانکس رستوران قابل حمل، کانکس رستوران دست ساز، کانکس رستوران دست دوم، کانکس رستوران سه طبقه، کانکس رستوران تک طبقه، کانکس رستوران چهار طبقه. با توجه به نوع کاربری، کانکس های مختلف به روش های متفاوتی تقسیم بندی می شوند. در این صورت امکان خرید کانکس رستوران بسیار ساده تر از سایر موارد است.

کاربرد های کانکس رستوران

 

"کاربرد

به علت نوع کاربری خود در مکان های مختلف و همچنین در ساخت ساختمان های تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین کاربری های دیگری نیز در ساخت و ساز کانکس ها وجود دارد و از جمله این کاربری ها می توان به استفاده از کانکس در ساخت و سازهای شهری و روستایی اشاره کرد.

کانکس ها در طرح ها و ابعاد متفاوتی ساخته می شوند که هر کدام از آن ها کاربرد های متفاوتی دارند. همچنین در ساخت و ساز کانکس ها و استفاده از آن ها در ساخت و ساز باید موارد مهمی را مورد توجه قرار داد. از مهم ترین موارد که باید مورد توجه قرار گیرد این است.

این محصول معمولا دارای دو جنس کانکس یک لایه و دو لایه می باشد و یکی از اصلی ترین ویژگی های یک کانکس خوب ، مقاوم بودن آن در برابر آتش سوزی ، زلزله و شرایط آب و هوایی نامساعد می باشد.

یکی دیگر از مواردی که کانکس باید داشته باشد مقاوم بودن آن در برابر آتش سوزی و طوفان ، زلزله و همچنین زلزله می باشد که از مهم ترین ویژگی های یک کانکس خوب این است که توانایی تحمل این شرایط را داشته باشد.

به طور مثال کانکس مقاوم در برابر آتش سوزی ، کانکس مقاوم در برابر طوفان ، کانکس مقاوم در برابر زلزله و همچنین کانکس مقاوم در برابر زلزله و طوفان است و این از ویژگی های اصلی این نوع کانکس می باشد.

روش خرید کانکس رستوران

 

"روش

کانکس های رستوران در سه نوع و با کاربری های گوناگون در بازار عرضه می شوند. کانکس های رستوران دو طبقه، کانکس های یک طبقه و کانکس های چهار طبقه در این دسته از محصولات شرکت وجود دارند. از دیگر امکانات این نوع کانکس ها می توان به مواردی همچون، امکان آشپزی و گرم کردن غذا و آشپزخانه و نیز سرویس بهداشتی اشاره کرد.

همچنین این نوع از کانکس ها دارای مشخصات و ویژگی هایی هستند که موجب می شوند که به عنوان یکی از انواع کانکس های محبوب برای سفارش و خرید در میان مشتریان مورد نظر قرار گیرند. قیمت کانکس دو طبقه معمولا از دیگر کانکس ها بیشتر است.

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که در خرید کانکس رستوران باید مورد بررسی قرار بگیرد:

ویژگی این کانکس، سادگی در نصب و بهره گیری از وسایل بهداشتی است. این نوع کانکس ها در هنگام نصب، به دلیل سادگی در ساخت از متریال استفاده شده در ساختمان استفاده نمی شود.

در این گونه از کانکس ها به دلیل استفاده از متریال هایی چون ورق گالوانیزه و آلومینیوم در بدنه و همچنین استفاده از درب و پنجره های دوجداره که دارای شیشه های سکوریتی هستند، امنیت کانکس به حداکثر می رسد. در خرید کانکس رستوران بهتر است که به این موارد توجه کافی داشته باشید تا بتوانید خریدی بهتر و موفقیت آمیز تر داشته باشید.

کانکس رستوران می تواند شامل کانکس آشپزخانه و کانکس سرویس بهداشتی باشد. استفاده از کانکس در این مکان ها موجب صرفه جویی در زمان و هزینه می شود. همچنین به دلیل استفاده از مواد با کیفیت و مرغوب، می توان از مواد در ساخت آن استفاده کرد.

برای کسب اطلاعات بیش تر می توانید با کارشناسان ما در بخش فروش شرکت تماس حاصل کنید. سازه رستوران و آشپزخانه می تواند در اندازه های بزرگ، کوچک و بسیار کوچک باشد. کانکس های بزرگ و زیبا می تواند پاسخگوی تمامی نیاز های مشتریان باشد. کانکس های کوچک نیز متناسب با نیاز های مشتریان طراحی و تولید می شوند کانکس انباری.

توجه به تجهیزات در خرید کانکس رستوران

 

"توجه

در این سازه، رستوران بر روی یک دیوار بلند قرار گرفته و در اطراف آن فضای سبز، آلاچیق و فضای استراحت وجود دارد. این سازه می تواند به عنوان یک فروشگاه، رستوران، کافی شاپ، دفتر کار، سالن ورزشی، سالن زیبایی و حتی یک گالری عکس مورد استفاده قرار گیرد.

برای اینکه بتوان از سازه کانکس استفاده کرد باید در نظر داشت که محل مورد نظر دارای شرایط خاصی باشد و یا امکان دارد شرایط لازم برای استفاده از این سازه برای آن وجود نداشته باشد خرید کانکس بزرگ.

به عنوان مثال، کاربری این سازه می تواند موقت و یا دایمی باشد. در این صورت باید در طراحی آن ها به شرایط محیطی توجه کرد.  در خرید کانکس رستوران بهتر است که به این اصول توجه شود.

b2n

yun

rizy

Restaurant complex

Rate this post
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *