کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی

استفاده از کانکس فروشگاهی در محل هایی که استعداد خرید و فروش بالایی در آنها وجود دارد ، اما با مشکلاتی برای تاسیس پاساژها و فروشگاه‌های بزرگ مواجه هستند ، یکی از از کاربردهای اساسی کانکس به حساب می آید . این کانکس ها می‌توانند در ابعاد مختلفی ارائه شوند . با توجه به کاربردهای آنها ، امکاناتی که در آن قرار می گیرند نیز مختلف است . در این مقاله می‌خواهیم به بررسی کانکس فروشگاهی از ابعاد مختلف بپردازیم. کانتینر ویلایی

 کاربرد کانکس فروشگاهی

به صورت کلی کانکس فروشگاهی بیشتر در سطح شهر برای ارائه خدماتی مانند فروش ماسک و الکل ، فروش محصولات سوپر مارکتی دکه ها ، کتاب‌فروشی ، کلیدسازی و در برخی موارد کمتر فروش لباس و سایر ملزومات به کار می رود .

با کمی بزرگتر در نظر گرفتن دایره کانکس های فروشگاهی ، می‌توان کانکس های کافه و رستوران را نیز به آن اضافه نمود . اما بیشترین کاربرد کانکس فروشگاهی در محصولات سوپرمارکتی و به صورت دکمه های رایجی که میبینیم به کار می رود .

این کانکس ها قابلیت نصب در هر جای شهر را دارد . برای استفاده از این کانکس ها نیاز است تا مجوزهای لازم از شهرداری اخذ شود . همچنین بستگی به اینکه کاربرد این کانکس چیست است باید مدارک بهداشتی مورد نظر نیز دریافت شود کانتینر دوبلکس.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120554002 تماس حاصل فرمایید.

 کانکس فروشگاهی ماسک

کانکس فروشگاهی ماسک

کانکس فروشگاهی ماسک

در دوران کرونا یکی از استفاده های کانکس فروشگاهی که بسیار رایج هم شد ، کانکس هایی بود که در آن الکل و ماسک و سایر تجهیزات و لوازم بهداشتی به فروش می‌رفت . این کانکس‌ها در تمامی شهرها در نقاط مختلف دیده می‌شد . از لحاظ فنی این کانکس ها شباهت زیادی به کانکسهای دکه دارد . یعنی دارای یک پیشخوان ، یک پنجره بزرگ ، قفسه هایی که بتوان محصولات را در آن چید و مواردی مشابه را دارند .

معمولاً سیستم برق کشی این کانکس ها کامل بوده و در آن آن از سیم کشی روکار استفاده می شود . قابلیت نصب لامپ هم در داخل و هم در خارج کانکس وجود دارد . در برخی از موارد این کانکس ها دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی مناسب هم می باشد. کانکس دوبلکس

مشخصات فنی کانکس فروش ماسک

معمولاً از آنجایی که این کانکس ها در فضای باز نگهداری می‌شوند. در ساخت آن ها از ساندویچ پانل استفاده می گردد تا مقاومت کافی در برابر باد ، اختلاف دمای زیاد ، تابش آفتاب ، آب باران و برف و رطوبت را داشته باشد . همچنین این کانکس نیاز به عایق بندی قوی دارند تا در برابر سرمای زمستان و گرمای تابستان آن فرد را حفظ نمایند .

همچنین این کانکس ها دارای یک پنجره بسیار بزرگ بوده تا مشتری بتواند از طریق آن خرید خود را انجام دهد . این پنجره ها معمولا دارای یک درب آهنی بزرگ است. در هنگام تعطیلی کانکس بتوان آن را قفل نمود و و از سرقت جلوگیری کرد .

برخی از این کانکس ها نیز دارای کرکره برقی می باشند تا امنیت لازم برای کانکس تامین و حفظ گردد کانکس ویلایی هوشمند.

معمولا در ساخت این کانکس ها از سایه بان نیز استفاده می شود . کانکس فروشگاهی الکل و ماسک ابعاد بزرگی ندارد و از یک کانکس کوچک دو در دو شروع شده و معمولاً بیشتر از ۴ در ۲ پیش نمی روند.

 کانکس فروشگاهی سوپرمارکتی

کانکس فروشگاهی سوپرمارکتی

کانکس فروشگاهی سوپرمارکتی

کانکس های فروشگاهی سوپرمارکتی که به آن دکه نیز می گوییم ، در تمامی شهرها به چشم می خورد . شاید رایج ترین کاربرد کانکس همین دکه ها باشند . این دکه ها می توانند ابعاد کوچک یا بزرگی را داشته باشند . معمولاً در این کانکس ها یک یا دو یخچال به کار می رود . این کانکس ها دارای قفسه بندی می باشند تا بتوان محصولات را داخل آن ها چید .

همچنین یک میز در بیرون آن ها به صورت آهنی تعبیه شده که در واقع همان درب پنجره آهنی می باشد . بر روی این درب ، محصولات مختلف مانند کیک و سماور و غیره چیده می شود . از آنجایی که این کانکس ها در محیط باز نگهداری می شوند ،‌ باید از عایق بندی مناسبی در ساخت آنها استفاده شود . همچنین داشتن یک سایه بان نیز به شدت توصیه می شود تا بتوان کانکس را در برابر باران و برف حفاظت نمود.

مشخصات کانکس سوپرمارکتی

پوشش ضد آب این کانکس ها نیز اهمیت فراوانی دارد . این کانکس ها باید به گونه ای ساخته شوند. که در برابر نفوذ آب حاصل از باران و برف مقاوم بوده و بر اثر نفوذ آب ، محصولاتشان خراب نشود . این کانکس ها دارای یک درب و یک پنجره بزرگ در ضلع بزرگتر شان هستند که مشتریان می توانند از طریق این پنجره با فروشنده در ارتباط بوده و محصولات خود را دریافت نمایند. کانکس انباری 

در برخی از نمونه های کانکس فروشگاهی دکه سایز و ابعاد آن ها به گونه ای طراحی شده است که امکان ورود مشتری به آن نیز فراهم است.

 کانکس فروشگاهی لباس

ساختار کانکس های فروشگاهی لباس ، با دو مورد قبلی یعنی کانکس فروشگاهی دکه و فروش الکل و ماسک کاملاً متفاوت است . زیرا در این دسته از کانکس ها مشتری نیاز دارد تا به داخل کانکس نیز مراجعه نماید . بنابراین قطعاً باید از لحاظ ابعاد نسبت به دو کانکس قبلی بزرگتر باشد . این کانکس ها معمولا دارای فضای کوچکی برای پرو لباس می باشند و مشتری می تواند پس از این که لباس خود را انتخاب نمود ، در این فضای کوچک لباس را در تن خود تست کند کانتینر فروشگاهی.

از آنجایی که این دسته از کانکس ها باید برای رفت و آمد مشتری فضای کافی داشته باشند. معمولاً جزء کانکس های بزرگ قرار می گیرند و در برخی موارد ابعاد آن ها بالای ۴۰ متر مربع می باشد . گاهی این کانکس ها را به صورت دو یا چند تکه می سازند و سپس به محل مورد نظر انتقال داده و آن ها را به یکدیگر متصل می کنند . در برخی از موارد نیز از صفر تا صد طراحی و ساخت کانکس در محل انجام می شود . معمولاً این کانکس ها نیاز به پنجره های بزرگ ندارد.

 مزیت کانکس فروشگاهی

مزیت کانکس فروشگاهی

مزیت کانکس فروشگاهی

  • قیمت پایین

امروزه تاسیس و ساخت یک ساختمان ، با هزینه های بسیار هنگفتی مواجه است . بنابراین افراد زیادی از ساختن یک فروشگاه به صورت سازه بنایی معذورند . به همین خاطر به این افراد پیشنهاد می شود. برای شروع کسب و کار خود از این سازه های پیش ساخته که قیمت کمتری را دارند استفاده کنند . این سازه ها نسبت به سازه‌های آجر آهنی و بنایی شده ، شاید حدود یک پنجم آن قیمت را داشته باشند.

کانکس ماینر

  •  ماندگاری و کیفیت بالا

این کانکس ها اگر به خوبی نگهداری و مراقبت شوند ، عمر بسیار بسیار طولانی را دارند و می شود از آنها برای مدت زیادی استفاده کرد . عمر مفید یک کانکس می تواند تا ۲ الی ۳ برابر یک سازه ثابت باشد.

  •  ایمنی کامل

این کانکس ها در برابر زلزله ، باد ، طوفان و حوادث طبیعی بسیار مقاوم است . به همین خاطر است که معمولاً در هنگام بروز حوادث طبیعی ، سریعاً کانکس به مناطق مورد نظر روانه می شود . به دلیل سبکی مواد استفاده شده در این کانکس ها ، حتی در صورت بروز حادثه تلفاتی در پی ندارد.

 قابلیت حمل و نقل و پرتابل بودن

قابلیت حمل و نقل و پرتابل بودن

قابلیت حمل و نقل و پرتابل بودن

یکی از مزیت های بسیار ویژه این دسته از سازه های پیش ساخته این است که آنها قابلیت حمل و نقل و جابجایی دارند . به عنوان مثال اگر شما اما این کانکس فروشگاهی را در کاربرد کتاب راه اندازی کرده باشید ، می‌توانید با جابجایی آن به مناطق مختلف همواره در مکان های مختلفی کسب و کار خود را داشته باشید . اما در صورتی که این یک سازه ساختمانی ثابت باشد ، از جابجایی و حمل و نقل آن آن ناتوان هستید. کانکس معدن

سرعت زیاد در ساخت

بر خلاف سازه های ساختمانی که ساختن آنها چندین ماه را صرف خود می سازد ، این کانکس ها می تواند در کمترین زمان ممکن و حتی گاهی فقط یک روز ساخته و نصب شوند.  در نتیجه برای شروع کسب و کار کوچک شما بسیار مناسب هستند .

نتیجه گیری

با توجه به مواردی که بیان آن گذشت ، می‌بینیم که ساخت یک کانکس کوچک یا بزرگ برای فروشگاه کاربردها و مزایای فراوانی دارد . شما به راحتی می توانید از کانکس های آماده در موارد مختلفی مانند فروشگاه کتاب ، فروشگاه محصولات سوپر مارکتی ، فروشگاه لوازم بهداشتی ، کلید سازی و موارد دیگر استفاده نمایید. که هر کدام از این کاربردها طراحی و فضای مخصوص خود را می طلبد . مزایای این دسته از کانکس ها بسیار زیاد بوده و افراد را ترغیب می نماید. تا از آنها استفاده کنند . به همین راحتی با استفاده از این کانکس ها می توان در مناطقی که پتانسیل بیزینس وجود داشته ، ولی امکان ساخت یک بنا و سازه ی ساختمانی در آن وجود ندارد ، کسب و کار خود را راه اندازی نمود. کانتینر خراسان شمالی

در این مقاله به بررسی انواع کانکس فروشگاهی کاربرد و نوع طراحی آنها پرداختیم؛ امیدوارم قابل استفاده برای شما ما بوده باشد.

b2n

yun

rizy

Shop conexe

Rate this post
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *