کانکس ویلایی

کانکس ویلایی

کانکس ویلایی

برای داشتن یک زندگی رویایی حتما نباید ساختمان های لاکچری داشت، گاهی کانکس ویلایی بهترین انتخاب است. کانکس ها از جمله سازه های از پیش ساخته شده هستند، که همه شما بارها آن ها را دیده اید. اینبار طراحی جدیدی در کانکس ها پیاده شده، که به نام کانکس ویلایی شهرت دارد. در این مقاله می خواهیم راجع به این پروژه عالی و زیبا صحبت کنیم.کانکس معدن

کانکس ویلایی چیست؟

اغلب افرادی دوست دارند که خانه هایی ویلایی و زیبا برای برخی از محیط های زندگی اعم از شمال تهران، یا شهرستان ها و سایر محیط ها داشته باشند، ولی بودجه آن ها به ساخت انواع ساختمان ها و خانه های ویلایی ساخته شده با آجر و بتن نمی رسد. به این ترتیب بهترین روش اقدام برای طراحی و ساخت بهترین کانکس ویلایی می باشد.

کانکس های ویلایی از زمانی که طراحی و روی بورس آمد، مورد توجه عده زیادی از افراد قرار گرفت. و به این صورت این کانکس ها به خانه هایی قابل حل و محبوب تبدیل شدند. در اصل کانکس هایی که به صورت ویلایی ساخته می شوند، نوعی از پیش سازه هایی هستند، که برای استفاده مسکونی برای برخی از فضاهای باز و ملک های ییلاقی مورد استفاده واقع می شوند.

کانکس ویلایی علاوه بر کارایی منحصر به فرد و مزایای عالی که دارند، مورد توجه عده زیادی از افراد قرار گرفته اند. به طوری که همه افراد به سمت این سازه ها روی آورده، و دیگر اهمیتی به ساخت ویلا و خانه های سیمانی نمی دهند. سازه هایی ویلایی که به صورت کانکس ساخته می شوند، با توجه به کیفیت و متریالی که در ساخت آن ها به کار برده می شود، دارای مزیت های منحصر به فردی می باشند. که در ادامه با مزیت های آن ها آشنا خواهیم شد. کانکس های ویلایی نمونه بی نظیری از یک طراحی مدرن و به روز است، که نمی توان اهمیت آن ها را نادیده گرفت کانتینر دوبلکس

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید با شماره ۰۹۱۲۰۸۰۱۸۵۰ تماس بگیرید.

مزیت های کانکس های ویلایی

مزیت های کانکس های ویلایی

مزیت های کانکس های ویلایی

از نظر شما کانکس های ویلایی با وجود ایده آل و بی نقص بودن می توانند از مزیت های فوق العاده برخوردار نباشند؟ این غیرممکن است، انواع این کانکس ها از محبوبیت زیادی برخوردار هستند. همچنین مزیت های زیادی را به دنبال دارند که این مزیت ها به شرح زیر می باشد:کانتینر در یزد

افزایش سرعت اجرا نسبت به سازه هایی بنایی

همانطور که می دانید سازه های بنایی برای آنکه بتوانند یک خانه را به سرانجام برسانند، به مدت زمان بسیار زیادی نیاز دارند، که البته ممکن سال ها به طول بی انجامد. در ساخت سازه های بنایی برای آنکه بتوان یک مرحله را به پایان رساند، باید مدت ها منتظر خشک شدن مرحله قبل باشیم، تا بتوان مرحله بعدی را به اجرا درآورد.

ولی بر خلاف آن سازه های کانکس اینطور نیست، و کمتر از زمانی که تصور کنید، می توانید آن ها را آماده کنید. شاید فکر کنید به دلیل آنکه در ساخت آن به زمان زیادی نیاز نیست، ممکن کیفیت کار پایین باشد. ولی اینطور نیست، و می توانید انواع کانکس ویلایی را در یک کیفیت ایده آل و بی نقص تهیه کنید. همچنین نکته دیگری که در این زمینه حائز اهمیت است، هزینه زیادی که باید برای نگهبان کارگاه، ناظر پروژه  و … بپردازید، ولی در ساخت کانکس به این چیزها نیازی ندارید کانکس در همدان

مقاومت بیشتر در برابر زلزله

مقاومت بیشتر در برابر زلزله

مقاومت بیشتر در برابر زلزله

بارها شاهد خسارت های زیادی بوده اید، که در اثر سنگین بودن مصالح سازه های بنایی به بار آمده، که از جمله می توان به زلزله اشاره کرد. خبر خوش برای شما این که به دلیل سبک وزن بودن این کانکس ویلایی، دیگر نیازی نیست نگران ایجاد چنین حادثه ای باشید، و با خیال راحت می توانید در این سازه سبک زندگی کنید.

این سازه های کانکسی، به دلیل مصالح سبکی که در آن ها به کار برده شده، وزن خودش را با زلزله همسان کرده، و در مقابل آن از خود عکس العملی نشان نمی دهد، و تخریب نخواهد شد. شاید بپرسید در برابر زلزله های با ریشتر بالا نیز مقاوم است؟ باید بگویم بله در چنین شرایطی نیز به دلیل مصالح سبکی که در آن به کار رفته، هیچ آسیب جانی به افراد وارد نخواهد شد.

قابلیت حمل و جا به جایی

دیگر وقت آن رسیده که به یکی از مزیت های فوق العاده و مورد محبوبیت همه افراد در رابطه با انواع کانکس ویلایی برسیم. این کانکس ها در واقع به این دلیل ساخته شده اند، که افراد بتوانند آن ها را در هر جایی که دوست دارند منتقل کنند.

پس زمانی که ما ملک خود را به فروش می رسانیم بدون هیچ دغدغه ای می توانیم برای انتقال خانه مان به یک ملک جدید اقدام کنیم. به این صورت شرایط برای همه افراد راحت تر شده و دیگر نگرانی در رابطه با خانه ای که آن را دوست داشتید و اکنون مجبور به ترک آن هستید وجود ندارد. حتی بعد از چندین سال می توان کانکس را به صورت دست دوم به فروش رساند کانکس مدیریتی

قابلیت اجرا در مناطق صعب العبور و تمام فصول سال

قابلیت اجرا در مناطق صعب العبور و تمام فصول سال

قابلیت اجرا در مناطق صعب العبور و تمام فصول سال

همانطور که می دانید، ساخت بنا در هر فصلی از سال و در هر زمانی که دوست داشته باشید، امکان پدیر نیست، زیرا ممکن باعث خراب شدن مصالح و زیر بنای ساختمان شود. به این صورت ضررها و هزینه های زیادی را شامل می شود، که صاحبان ملک باید پرداخت کنند.

بر خلاف آن ها، ساختن سازه های ویلایی با چنین شرایط سختی مواجه نیست، و به راحتی می توان در هر فصلی از سال برای طراحی و ساخت آن ها اقدام کرد. نکته جالب اینجاست، که می توانید حتی برای ساخت آن ها در مناطق کوهستانی، صعب العبور و دارای هر گونه شرایط سخت آب و هوایی اقدام کنید.

جلوگیری از هدر رفتن انرژی

به دلیل آنکه در ساخت بناها به مصالحی با چگالی بالا و سنگین نیازمند است، اغلب ممکن با خرابی و فرو ریختن ساختمان ساخته شده، و یا چنین مشکلاتی رو به رو باشد. ولی در کانکس ویلایی اینطور نیست. در این کانکس ها به دلیل آنکه مصالح از چگالی پایینی برخوردار هستند، و ضخامت کمتری دارند، مشکلی ایجاد نمی کنند و باعث جلوگیری از هدر رفتن مصرف انرژی می شوند، که این بسیار مهم است 

پیش بینی و برآورد هزینه ها

پیش بینی و برآورد هزینه ها

پیش بینی و برآورد هزینه ها

از همان ابتدایی که برای ساخت یک بنا اقدام می کنید، باید هزینه های زیادی را کنار بگذارید، زیرا تمام مصالحی که در آن به کار برده می شوند، بسیار گران قیمت و پر هزینه هستند. ولی کانکس ها نیازی به صرف هزینه زیادی ندارند، و به همین دلیل که اصلا افراد زیادی را به سمت خود جذب کرده است.

ساخت بناها اغلب ممکن به دلیل آسیب هایی که به مصالح وارد می شود، هزینه های اضافی را نیز شامل شود؛ که اصلا پیش بینی شده نیست، ولی در کانکس برآورد هزینه ای که در ابتدا ذکر شود همان است. مگر اینکه دوست داشته باشید طراحی جدیدی به سازه شما اضافه شود، که این به خواست خود شما صورت می گیرد کانکس پیش ساخته

انواع کانکس ویلایی

به دلیل آنکه افراد دارای سلیقه های بسیار گوناگونی می باشند، برای جلب رضایت آن ها توسط مهندسین انواع زیادی از کانکس ویلایی طراحی و ساخته شده است. انواع این کانکس ها به صورت زیر می باشد:

کانکس های ویلایی ساندویچ پانل

این کانکس ها مطابق با سلیقه مشتری در ضخامت های 4 تا 10 متر ساخته می شود، در برابر سرما و گرما بسیار مقاومت بالایی دارند. به این ترتیب این سازه ها دارای کیفیت ایده آلی می باشند.

کانکس های ویلایی سایدینگ

روش اجرای این نوع کانکس با نوع اول متفاوت می باشد. همچنین در ساخت آن از اسکلت فلزی و ستون هایی استفاده شده که این سازه از زیبایی منحصر به فردی برخوردار است، به همین دلیل مورد پسند عده زیادی از افراد قرار گرفته است. کانکس کوچک

قیمت کانکس ویلایی

قیمت کانکس ویلایی

قیمت کانکس ویلایی

کانکس ویلایی به دلیل آنکه در ساخت آن با سازه های بنایی زمین تا آسمان تفاوت وجود دارد، نسبت به آن ها قیمت بسیار مناسب تری برایشان در نظر گرفته شده است. ساخت این کانکس ها به شکلی که معمولا برای هر متر 200/1 تا 500/2 در نظر گرفته شده، که با توجه به متریال و تجهیزاتی که قرار در آن به کار برده شود، ممکن این رنج قیمتی متفاوت باشد. از جمله مواردی که در ساخت انواع سازه های کانکسی به کار برده می شود، که در قیمت آن ها تاثیرگذار است، می توان به آشپزخانه، آبگرمکن، سیستم گرمایشی، هود، درب و پنجره، سرویس بهداشتی، لوله کشی های گاز و آب، شیرالات کامل و هر چیزی که برای زندگی در یک خانه نیاز است، اشاره کرد.

 

کانکس ویلایی هوشمند

کانکس ویلایی هوشمند چیست؟

یک سازه پیش ساخته که مجهز به سیستم های هوشمند روز دنیا می باشد که به عنوان ویلای پیش ساخته ی بسیار حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد.

در واقع پیشرفت علم و تکنولوژی به همراه دنیای مبتنی بر اینترنت و اپلیکیشن های تحت سیستم امکان ساخت و تولید این نوع سازه را برای ما ایجاد کرده است.

بهترین کانکس ویلایی هوشمند

به شما پیشنهاد می کنیم برای دریافت اطلاعات کامل و جدید درباره این سازه بسیار پر طرفدار همین حالا با کارشناسان واحد مشاوره و فروش ما که شماره تلفن های آن ها در پایین همین صفحه نوشته شده است تماس حاصل نمایید.

در حقیقت کنترل هر بخش این سازه ویلایی از طریق اپلیکیشن نصب شده بر روی تلفن همراه می باشد.

از جمله ویژگی ها و متعلقات که از راه دور و به وسیله ی گوشی تلفن همراه هوشمند و اینترنت کنترل می شود میتوان به قفل درب ورودی که علاوه بر اپلیکیشن با اثر انگشت و رمز عبور نیز عمل می کند ، کنترل شدت و رنگ نورها ، میزان روشنایی فضای داخلی با کنترل پرده ها در مقابل نور خورشید ، کنترل و تنظیم دمای هوا و فضای داخلی کانکس از طریق سیستم برودتی کانکس ویلایی هوشمند و در پایان نظارت از طریق دوربین های مدار بسته نصب شده در داخل و خارج آن اشاره داشت.

کانکس ویلایی هوشمند

مزایای کانکس ویلایی هوشمند نسبت به سایر کانکس ها چیست؟

  • امکان طراحی به سبک مدرن و پیشرفته امروزی
  • کاهش زمان ساخت برای تولید کننده و عدم نیاز به صبر برای احداث برای مشتری
  • مقاومت و پایداری مناسب و استاندارد در برابر حوادث طبیعی مانند زلزله و طوفان و سیل ها
  • کاهش هزینه های مصرفی اعم از هزینه ساخت یا انرژی مصرفی ساختمان
  • قابلیت جابجایی راحت سازه

همچنین به جزء موارد ذکر شده در بالا کانکس ویلایی هوشمند به دلیل بهره بردن از فناوری روز دنیا به ویژه برای کنترل از راه دور امکانات کانکس ، همچنین بهره مندی از طراحی مدرن ، از زیبایی بیشتری نسبت به کانکس های دیگر برخوردار است.

کانتینر

نکته مهم دیگر استفاده از انرژی های پاک مانند استفاده از سلول های خورشیدی برای تولید برق ، برتری غیر قابل مقایسه ای با دیگر کانکس های معمولی و قدیمی دارد.

مشخصات فنی مهم کانکس

از مشخصات فنی مهم کانکس ویلایی هوشمند میتوان به نصب درب اتوماتیک اشاره داشت.

همچنین در صورتی که نیاز نباشد میتوان برای باز و بسته کردن درب از ریموت کنترل استفاده کرد  کانکس چهارمحال و بختیاری

خرید کانکس ویلایی

در این مقاله می خواهیم تا به شما بگوییم که خرید کانکس ویلایی به جه روشی صورت می گیرد. خرید کانکس ویلایی در صورتی که بر اساس اصول صحیح صورت بگیرد، می تواند شما را به اهدافی که دارید برساند. در این صورت انتخاب بهتری خواهید داشت.

سازه های پیش ساخته دارای یک سازه اصلی هستند که به عنوان یک کانکس یا کانکس پیش ساخته قابل نصب می باشد. کانکس به سازه های موقتی گفته می شود که در ساخت آن از ویژگی های کانکس های ثابت استفاده شده است و برای جابجایی و حمل و نقل انسان به کار برده می شود.

سازه ها دارای شکل ظاهری مختلفی می باشند که در هنگام خرید باید به آن توجه نمود. کانکس های پیش ساخته دارای ابعاد مختلفی می باشند. خرید کانکس ویلایی مزایای زیادی برای شما دارد.

سازه های پیش ساخته از لحاظ ابعاد به گونه های گوناگونی تقسیم بندی می شوند که مهم ترین آن، ابعاد نرمال می باشد که جهت پروژه های بزرگ و برای پروژه هایی که محدودیت فضا دارند.

کانکس های ویلایی چه ویژگی هایی دارد؟

 

کانکس های ویلایی چه ویژگی هایی دارد؟

یک محصول تولیدی با کیفیت بالا هستند. این محصولات به گونه ای طراحی و تولید می شوند که از آنها می توان برای استفاده های مختلفی بهره برد. ویژگی های کانکس ویلایی عبارت است. خرید کانکس ویلایی در صورتی که مطابق با اصول صورت بگیرد، می تواند مزایای زیادی داشته باشد.

کانکس ویلایی در واقع، کانکس های قابل حمل می باشد که در ابعاد کوچک طراحی و تولید می شود. کانکس های سرایداری نیز جزو همین دسته از کانکس ها به شمار می روند که در ابعاد مختلف در بازار عرضه می گردد.

از این رو برای ساخت و احداث یک کارگاه کوچک یا خانه در سطح شهر، برای ایجاد محلی برای نگهبانی و استفاده ی افراد از فضای داخل، کانکس هایی با ابعاد بسیار بزرگتر طراحی و ساخته می شود.

با توجه به اینکه در این مدل از کانکس ها، امکان تجهیز به دوربین مدار بسته، قفل، سیستم اطفاء حریق، آب سردکن و. وجود دارد. به شما یشنهاد می کنیم تا اقدام به خرید کانکس ویلایی کنید.

کانکس ویلایی یکی از انواع کانکس ها می باشد که کاربرد های متعددی برای شما خواهد داشت و با توجه به هزینه ای که شما برای این نوع از کانکس پرداخت می کنید می توانید در هنگام اجاره کانکس از قیمت و هزینه های آن آگاه شوید.

در این مطلب ما قصد داریم که به معرفی کانکس ویلایی بپردازیم. در واقع کانکس ویلایی نوعی کانکس می باشد که دارای ویژگی های بسیار زیاد و بسیار متفاوتی است.

بیشتر بخوانید : کانتینر در قم

از مهم ترین ویژگی های کانکس ویلایی می توان به موارد زیر اشاره کرد

کانکس ویلایی در محل هایی که دسترسی به زمین سخت باشد، به عنوان گزینه مناسبی خواهد بود. به عنوان مثال کانکس های نگهبانی از امکانات بسیار مناسبی برخوردار هستند.

همانطور که پیشتر نیز توضیح داده شد، این نوع کانکس ها نسبت به نوع های دیگر کانکس ارزان تر بوده و دارای امکانات و تجهیزات بیشتری می باشند. خرید کانکس ویلایی می تواند شما را به اهدافتان برساند.

 

این سازه را می توان در دو نوع کانکس های پیش ساخته و کانکس های تمام فلزی و کانکس های کانکس های کانکسی ساخت. کانکس های تمام فلزی دارای امکانات کامل بوده و در آن ها از انواع دیوارپوش ها استفاده شده تا بتوانند در مقابل فشارهای وارده مقاومت بیشتری از خود نشان دهند.

سازه های ویلایی را می توان در کارگاه، کارخانه و یا مراکز تولیدی تولید کرد. کانکس های تمام فلزی نیز از لحاظ قیمت، دارای امکانات و تجهیزات کمتری می باشند.

در ساخت کانکس در قسمت های مختلفی از آن، از پی و اسکلت فلزی استفاده شده است. اما استفاده از پی های آهنی در ساخت کانکس های ویلایی بسیار مناسب بوده است چرا که مقاومت بالایی دارند. خرید کانکس ویلایی از هر لحاظ مزایای زیادی دارد.

سخن پایانی

همچنین در این حیطه، افرادی که دوست دارند سازه های کانکسی را تهیه کنند، می توانند به سمت خریداری کانکس ویلایی دست دوم بروند. به این صورت می توانید به خانه مورد علاقه خود برسید و هزینه بسیار باورنکردنی را برای آن پرداخت کنید. بهترین تصمیم برای داشتن یک سازه مقاوم و با استحکام زیاد به صورتی که نگران شرایط آب و هوایی سخت و زلزله نباشید، انواع کانکس های ویلایی است. پس اگر تصمیم برای چنین کاری گرفته اید، بهتر به یک شرکت معتر مراجعه کنید به این صورت می تواتید بهترین کیفیت این سازه را دریافت کنید و احساس رضایت داشته باشید.

 

b2n

yun

rizy

Villa complex

Rate this post
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *