کانکس کوچک

کانکس کوچک 

کانکس کوچک

کانکس ها می توانند در اندازه های کانکس کوچک و یا بزرگ ساخته و در بازار ارائه شوند . مهمترین مسئله ای که باعث در نظر گرفتن ابعاد مختلف یک کانکس می شود ، کاربرد آن است .

به عنوان مثال برای داشتن یک کانکس مدیریت نمی‌توان مساحت کمی را در نظر گرفت ؛ اما برای داشتن کانکس نگهبانی می توان از کانکس کوچک استفاده نمود . در این مقاله قصد بررسی انواع این کانکس ها و کاربردهای آنها را داریم.

موارد استفاده از کانکس کوچک

از لحاظ هزینه استفاده از کانکس های کوچک می تواند به شدت مقرون به صرفه باشد ، این کانکس ها هم از لحاظ زمان آن و هم از لحاظ هزینه های مالی ، به شدت به صرفه است ؛ یعنی شما می توانید با کمترین هزینه و در کمترین زمان ، صاحب یک کانکس کوچک شوید . با استفاده از کانکس کوچک می ‌توانید کاربردهای مختلفی را برای خود فراهم نمایید .

مثلاً استفاده از کانکس کوچک به عنوان کانکس سرویس بهداشتی ، و یا کانکس نگهبانی ، کانکس فست فود ، کانکس کافی شاپ ، کانکس های چرخدار ، و موارد دیگر ؛ حتی با استفاده از از این کانکس ها می توان در محل هایی که استعداد داشتن یک فضای تجاری را دارند ، اما محلی برای ساخت و ساز وجود ندارد ، یک تجارت و بیزینس کوچک را راه اندازی نمود .

زمانی که صحبت از کانکس می کنیم ، منظور ما سازه هایی است که به صورت پیش ساخته ، در کارخانه ها تولید می گردند . و سپس پس از تولید و جابجایی به محل مورد نظر ، در آنجا نصب می شوند . این سازه های پیش ساخته ، قابلیت ساخته شدن در شکل ها و طرح های مختلفی را دارند . کاربردهای این کانکس ها زیاد می باشد .

در ادامه به بررسی چند مورد از کاربرد های کانکس کوچک می پردازیم کانکس ویلایی

جهت مشاوره و خرید کانتینر با شماره ۰۹۱۲۰۸۰۱۸۵۰ تماس حاصل فرمایید.

کانکس نگهبانی

"<yoastmark

یکی از کاربردهای اصلی کانکس کوچک ، استفاده از آن به عنوان کانکس نگهبانی و مراقبت است . در مکان هایی که امنیت آنجا نیازمند به حضور یک نگهبان یا مراقبت است ، می‌توان در جهت استقرار نگهبان و مراقب ، از کانکس کوچک استفاده نمود . تجهیزات و امکانات  نگهبانی ، بستگی به سلیقه و نیاز افراد می‌تواند متفاوت باشد . اما معمولاً این کانکس ها ، دارای تجهیزات زیادی نیستند .

حتی اندازه آنها نیز در بسیاری از موارد کوچک می‌باشد . معمولاً همین که بتوان در این کانکس ها ، یک تخت و یک صندلی برای نشستن قرار داد ، برای افراد کافیست . و فضای بزرگتری در نظر نمی گیرند . اما برخی دیگر از این کانکس ها ؛ قابلیت های بیشتری نیز دارند . از جمله : سرویس بهداشتی ، حمام ، فضای آشپزخانه ، کوچک و موارد دیگر ، که ابعاد آن را کمی بزرگتر می کند کانتینر فروشگاهی.

کانکس فروشگاهی

معمولاً تمامی کانکس های فروشگاهی ، از نوع کانکس کوچک هستند . این نوع کانکس ها ، ابعاد بیش از ۴۰ متر مربع ندارند . کاربرد آنها در مواردی مانند کانکس کافی شاپ ف کانکس فروشگاه مواد غذایی ، یا دکه ، کتابفروشی سیار ، کافی شاپ سیار و موارد دیگر بیشتر است . درنتیجه امکانات آن محدود به چند قفسه و یک سیستم برق کشی مناسب می شود.

همچنین از آنجایی که این کانکس ها در فضای باز نگهداری می‌شوند ريال عایق بودن آنها در برابر گرما و سرما و نیز سر و صدا اهمیت دارد . معمولاً ویژگی و مشخصه بارز کانکسهای کوچک فروشگاهی ، داشتن یک پنجره بزرگ در دیواره های عریض آن به جهت ارتباط راحت تر با مشتری می باشد .

کانکس سرویس بهداشتی

"<yoastmark

یکی دیگر از موارد استفاده و کاربرد کانکس کوچک کانکس سرویس بهداشتی ، به خصوص سرویس بهداشتی تک چشمه می باشد . این کانکس ها را می توان به صورت مشترک با حمام ، و یا فاقد آن طراحی و ساخت

اگر فضای سرویس بهداشتی و حمام با یکدیگر اشتراکی باشد ، نیاز است ابعاد این کانکس کمی بزرگتر در نظر گرفته شود . این نوع کانکس سرویس بهداشتی دارای امکانات زیادی نیست و معمولاً در آن از لوله های روکار ، سیستم برق کشی ساده و موارد این چنینی استفاده می شود. هزینه آن نیز به مراتب پایین بوده و و مقاومت و طول عمر آن به مراتب بالاست.

از این کانکس ها در فضاهای مختلفی مانند رستوران‌ها ، جاده های بین شهری ، پارک ها ، و موارد دیگر استفاده می نمایند . همچنین در شرایط بحرانی مانند زمان وقوع زلزله ، و یا بلای طبیعی همچون سیل ، کاربرد کانکس های سرویس بهداشتی بیش از پیش روشن می گردد کانکس ماینر.

کانکس فست فود

در بسیاری از مناطق ، افراد اقدام به ساخت کانکس فست فود برای بهره برداری و فروش اغذیه به خصوص در شب ها می کنند . کانکس های فست فود کوچک می توانند در دو نوع ثابت و سیار طراحی و و استفاده شوند . این نوع کانکس ها سیار معمولاً دارای چرخ می باشند که در ادامه به توضیح آن ها خواهیم پرداخت

کانکس فست فود ، دارای امکاناتی مانند گرمکن غذا ، یا همان وارمر ، فر کوچک ، اجاق گاز و امکانات پخت ساده غذا می باشد . استفاده از کانکس فست فود سیار رایج تر از نوع ثابت آن است ؛ معمولاً خود شهرداری ها فضایی برای استقرار کانکس های فست فود کوچک قرار می دهند ، تا مردم بتوانند از از آنها در جهت رفع نیاز خود استفاده کنند.

کانکس کافی شاپ

"<yoastmark

یکی دیگر موارد استفاده از کانکس کوچک، استفاده از آنها به عنوان کانکس کافی شاپ می باشد . طراحی و دیزاین این کانکس ها معمولاً به صورت خاص و الهام گرفته از کافی شاپ های چوبی می باشد.

این کانکس ها در قسمت دیواره طولی خود یک پنجره بزرگ با درب آهنی داشته که از درب آهنی آن به عنوان میز پیشخوان و ارائه خدمات به مشتری استفاده می شود . در این کانکس ها انواع دستگاه های قهوه ساز ، گرمکن ، وارمر ، قفسه برای نگهداری ظروف ، و میز و صندلی های کوچکی برای پذیرایی از مشتریان در بیرون کانکس است .

کانکس کافی شاپ در اکثر موارد به صورت چرخ دار و سیار طراحی و تنظیم می شود . مزیت اصلی این کانکس ها قابلیت جابجایی و پرتابل بودن آنها و استفاده از آنها در تمامی مناطق می باشد . با کمک این کانکس ها می توان عطر و بوی قهوه را در مناطق مختلفی تجربه کرد و خدمات کافه را فضاهای مختلفی برای مشتریان فراهم نمود.

بنابراین استفاده از آنها هم برای مردم و هم برای صاحب این کانکس ها ،  از لحاظ اقتصادی بسیار مفید و به صرفه می باشد و امروزه استفاده از این کانکسها به عنوان یکی از بیزینس ها و تجارت های رایج کوچک پیشنهاد می شود.

کانکس کوچک چرخدار

کانکس های سیار و چرخ دار در موارد بسیار زیادی استفاده می شوند. از جمله کاربردهای این کانکس ها می توان به موارد زیر اشاره نمود :کانتینر معدن

  • کانکس کمپ توریستی

از آنجایی که فضای گردشگری بسیار گسترش پیدا کرده و مردم نیاز به تفریح و استراحت در خارج از شهر دارند ، بنابراین استفاده از کمپ های توریستی بسیار مهم گشته است . این کمپ‌ها می‌توانند در داخل چادر و یا در داخل کانکس های کوچک برقرار گردند .

  • کانکس کوچک مسافرتی

یکی دیگر از انواع کانکس کوچک چرخدار کاروان های مسافرتی هستند . خیلی از افراد دوست دارند بتوانند در مسافرت خود از داشتن یک کانکس قابل حمل استفاده نمایند . با استفاده از این کانکس ها می توان هر کجا مسافرت کرد . از این کانکس برای استراحت و آشپزی استفاده نمود .

در هر منطقه‌ای که دوست داشته باشید با استفاده از کاروان مسافرتی می توانید اسکان پیدا نمایید . داشتن یک شب رویایی زیبا در منطقه ای بکر با استفاده از کانکس های مسافرتی امکان پذیر است .

  • ایستگاه های نظارت جاده ای

ایستگاه های نظارت جاده ای

ایستگاه های نظارت جاده ای

پلیس های راهنمایی و رانندگی برای اینکه بتوانند امنیت جاده را هرچه بیشتر تامین نمایند ، نیاز است ایستگاه هایی را فراهم نموده که در صورت پیش آمدن هرگونه خطر و یا تصادفی در کمترین زمان ممکن ، بتوانند در محل حادثه حضور پیدا کرده و حل مشکل را برعهده بگیرم . استفاده از این کانکس ها آنجا بیشتر اهمیت پیدا می کند که در جاده های شلوغ گاهی با یک تصادف ممکن است ترافیک های بسیار سنگینی ایجاد شود . و بنابراین حضور پلیس در آن منطقه بیش از پیش حساس می گردد.

جمع بندی

با توجه به مطالبی که در مورد انواع و اقسام کانکس های کوچک و کاربردهای آن گفتیم ، می‌توان به این نتیجه گیری رسید که استفاده از کانکس کوچک در موارد زیادی می‌تواند راهگشای افراد برای استفاده از خدمات مختلف باشد . با استفاده از این کانکس ها می توان تجربیات ناب و منحصر به فردی را خلق نمود .

در این مقاله به بررسی انواع این نوع کانکس و کاربردهای آن پرداختیم و به آشنایی شما با آن اقدام کردیم . امیدوارم این مطلب برای شما مفید واقع گشته باشد.

خرید کانکس کوچک

در این مقاله می خواهیم تا شما را با نحوه خرید این نوع کانکس آشنا کنیم. این نوع کانکس یکی از سازه هایی است که در صورتی که خرید آن به بهترین روش صورت بگیرد، می تواند برای شما مفید باشد.

مزایای کانکس کوچک

از مزایای مهم کانکس های کوچک، مقرون به صرفه بودن، و نصب و راه اندازی آسان آن ها می باشد. چرا که در محیط های بزرگتر و با تعداد افراد بیشتر می توان آن ها را نصب کرده و مورد استفاده قرار داد.

کانکس های کوچک به دلیل اینکه برای حمل و نقل ساخته می شوند، این امکان را به ما می دهند تا حتی در زمانی که محدودیت بودجه داریم، آن ها را در محیط های کوچک و یا با تعداد افراد کمتر، نصب و مورد استفاده قرار دهیم. همچنین برای استفاده از کانکس های کوچک، نیازی به استفاده از مصالح سنگین در ساخت آن ها نمی باشد.

روش استفاده از این سازه ها چگونه است؟

 

روش استفاده از این سازه ها چگونه است؟

روش استفاده از این سازه ها چگونه است؟

این سازه در بیشتر مناطق روستایی برای نصب چادر مورد استفاده قرار می گیرد. این سازه علاوه بر سادگی، ویژگی های امنیتی خوبی را نیز دارد که موجب می شود تا در برابر شرایط نامساعد جوی مقاوم باشد.

از سوی دیگر سازه کانکس باید در برابر آتش و حوادث طبیعی مقاومت کافی را داشته باشد. یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های کانکس قیمت کانکس می باشد. قیمت کانکس براساس متریال به کار رفته در آن تعیین می شود.

قیمت کانکس در واقع همان مقدار هزینه ای است که برای تهیه آن صرف می کنید. این مقدار برای انواع کانکس با امکانات و جنس های مختلف متفاوت است. در ارتفاع حدود 6 – 5 متر و گاه تا بیش از 20 متر نیز ساخته می شود. در خرید کانکس کوچک بهتر است که به این اصول توجه زیادی داشته باشید.

هر کدام از این سازه ها در چه فضایی قابلیت نصب دارند؟

این سازه ها می توانند برای نصب در ارتفاع حدود 15 – 20 متر ساخته شوند. اگر چه از این سازه ها برای حفاظت و تامین ایمنی ساختمان استفاده نمی شود ولی می توانند به عنوان راه پله و یا حتی برای تامین امنیت ساختمان در مواقع اضطراری و آتش سوزی استفاده شوند.

برای ساخت این سازه ها و تجهیزات باید از یک تیم متخصص استفاده کنید و از متخصصین باتجربه در زمینه ساخت سازه های بزرگ استفاده کنید. خرید این نوع کانکس باید با آگاهی صورت گیرد کانتینر کوچک.

از طرفی در صورتی که کار ساخت و ساز شما در ارتفاع باشد، باید کانکس های کوچک در مکان های مختلفی مانند: انبار، مکان های موقت، کانکس های موقت،اختمان های موقت، کانکس های ثابت و متحرک مورد استفاده قرار گیرند.

ساخت کانکس در اندازه های کوچک

 

"ساخت

کانکس های کوچک در ابعاد و اندازه های گوناگون قابل تولید هستند که متناسب با نیاز خریداران به شکل های مختلفی تولید می شوند. خرید کانکس کوجک بهتر است که با مشورت متخصصین باشد.

کانکس های کوچک می توانند کاربری های مختلفی داشته باشند و علاوه بر اینکه محل زندگی فرد را در بر می گیرد، امکان استفاده در محل های دیگری مثل انبار را نیز دارند. این کانکس ها می توانند از چند Parte و یا چندین Parte ساخته شوند. در خرید کانکس کوچک به این اصول توجه زیادی داشته باشید.

معمولا به عنوان فضای ذخیره سازی موقت یا دایمی مورد استفاده قرار می گیرد. کانکس های کوچک دارای ابعاد و اندازه های مختلف هستند که برای استفاده در مناطق مختلف طراحی شده اند. برای تهیه کانکس ها نیز می توانید با همکاران ما در بخش فروش ما در تماس باشید. خرید این نوع کانکس با این روش ها قابل انجام است.

قیمت کانکس چگونه مشخص می شود؟

 

"قیمت

بر اساس ابعاد کانکس اندازه های کانکس بسته به نوع کاربری آنها متفاوت است و ممکن است برای کاربری های خاصی تهیه شود، از این رو باید ابعاد کانکس براساس ابعاد مورد نیاز برای کاربری مورد نظر، محاسبه شود. همچنین برخی از کانکس ها با ابعاد بزرگ تر مانند چند طبقه و یا چند طبقه می باشند.

در ساختمان سازی از کانکسهای کوچک در دفاتر، هتل ها، رستوران ها، خانه های مسکونی، کانکسهای سرویس بهداشتی و کانکس های بزرگ و چند منظوره استفاده می شود کانتینر در بوشهر.

امروزهاین نوع کانکس کوچک بیشتر برای نگهداری مواد غذایی، مصالح ساختمانی و. به کار برده می شوند. بهتر است که در خریداین نوع کانکس مهم ترین اصول را مورد بررسی قرار دهید.

در ساخت این نوع کانکس های کوچک، معمولا به دلیل بزرگ بودن کانکس و کوچک بودن مصالح از پانل های خورشیدی، پانل های پی وی سی و شیشه برای عایق کردن استفاده می شود. کانکس های کوچک معمولا نسبت به کانکسهای بزرگ، دارای ارتفاع کم تری هستند و از سازه ای سبک تر با طول عمر بالا برخوردار هستند.

b2n

yun

rizy

Small conexe

Rate this post
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *